Rozwój platformy e-zdrowie, wspierającej funkcjonowanie takich systemów jak: eRecepta, eSkierowanie, ePacjent, eGabinet czy eDokumentacja Medyczna, to przykład realizacji S&T w obszarze utrzymania systemów dedykowanych.
Klient

Centrum eZdrowia

Data wykonania

Lipiec, 2020

Technologie

Java

Zadaniem firmy S&T jest monitorowanie i aktualizowanie oprogramowania dostarczanego z zewnątrz. W ramach kontraktu S&T odpowiada za:

 • Zarządzanie kodem źródłowym (centralizacja i systematyzacja dostępu, aktualizacja, tworzenie wersji instalacyjnych na podstawie zautoryzowanych kodów, przekazywanie wraz z odpowiednimi instrukcjami)
 • Zarządzanie oprogramowaniem (centralizacja i systematyzacja informacji o konfiguracji systemu e-zdrowie),
 • Autoryzację oprogramowania (weryfikacja spełniania Ogólnych Kryteriów Jakościowych oprogramowania komputerowego i jego dokumentacji)
 • Utrzymanie dokumentacji w celu zapewnienia jej spójności i aktualności
 • Instalowanie i administrację środowiskiem ITS w celu zapewnienia wydajnego działania Środowisk i spełnienia kryteriów dostępności wskazanych w umowie
 • Monitorowanie dostępności i wydajności systemu e-zdrowie, tak aby zminimalizować ryzyko jego niedostępności
 • Zapewnienie odpowiednich uprawnień i wymagań w zakresie ról użytkowników oraz parametrów dostępnych z konta administratora
 • Wykrywanie i usuwanie wad w środowisku produkcyjnym w celu zapewnienia niezawodnego działania systemu
 • Konfigurację i utrzymanie sprawności wszystkich elementów infrastruktury, zgodnie z wymogami producenta
 • Wsparcie końcowych użytkowników systemu e-zdrowie w zakresie zapewnienia I linii pomocy, opracowania bazy wiedzy, umożliwiającej rozwiązanie standardowych problemów, a także szkoleń w zakresie nauczania obsługi w stopniu pozwalającym na samodzielną pracę

Korzyści dla klienta

 • Pełna realizacja procesów biznesowych w oparciu o sprawnie działające środowisko IT
 • Rozwiązywanie pojawiających się problemów i zminimalizowanie ich skutków, w oparciu o zaakceptowane SLA
 • Optymalizacja parametrów jakościowych w ramach eksploatacji systemu e-zdrowie
SnT White Logo Pełen zakres wsparcia IT i wysokie standardy obsługi Zobacz więcej

Nasze najnowsze realizacje

Wdrożenie nowych standardów wsparcia IT w grupie Atalian

Projekt modernizacji informatycznej w polskich oddziałach holdingu Atalian realizowany przez S&T obejmował uporządkowanie przez dedykowany zespół specjalistów standardów wsparcia IT w firmie, dokonanie migracji sieci oraz wdrożenie nowych narzędzi świadczenia usług wsparcia.

Budowa i utrzymanie sieci telekomunikacyjnej

W ramach projektu realizowanego dla firmy Euronet Polska S&T zbudowało infrastrukturę transmisyjną dla bankomatów opartą o bezprzewodowe sieci GSM. S&T od wielu lat odpowiada także za jej utrzymanie.

Serwis sieciowy placówek handlowych

Projekt realizowany przez firmę S&T dla jednej z największych sieci handlowych obejmował opiekę serwisową nad sklepami rozmieszczonymi w ponad 200 lokalizacjach na terenie Polski oraz nad centralą i trzema centrami dystrybucyjnymi.

Kontakt

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.