Pomoc techniczna w zakresie uruchomienia cyfrowych miejsc pracy dla ponad 85 proc. pracowników mBanku to przykład realizacji usług S&T w obszarze wsparcia użytkowników końcowych.
Klient

mBank

Data wykonania

Kwiecień, 2020

Technologie

konfiguracja stacji roboczych PC i laptopów

mBank jest liderem bankowości elektronicznej oraz czwartym pod względem wielkości aktywów bankiem w Polsce.

S&T związane jest umową ramową z mBankiem w obszarze wsparcia użytkowników końcowych od blisko 10 lat. W 2020 r. w związku z zaistniałą pandemią w przeciągu zalewie kilku tygodni konieczna była reorganizacja miejsc pracy dla blisko 7 tys. pracowników. W przypadku banku tej skali kluczowe było natychmiastowe zapewnienie odpowiedniego sprzętu dla pracowników. W ramach kontraktu S&T zagwarantowało dostęp do wykwalifikowanych specjalistów IT, którzy w krótkim czasie pomogli krytycznym departamentom mBanku przejść na tryb wykonywania wszystkich zadań w formie zdalnej. W ramach obowiązującej umowy S&T przygotowało i skonfigurowało sprzęt IT oraz rozdysponowało go pomiędzy użytkownikami.

Zespół S&T odpowiedzialny był także za zainstalowanie na dostarczonych laptopach i komputerach PC odpowiedniego oprogramowania. Nasi pracownicy brali także udział w przygotowaniu urządzeń dla agentów call centre, aby mogli oni nadal wspierać klientów mBanku w nowatorskiej formule pracy z domu.

Korzyści dla klienta

 • Zapewnienie bezpieczeństwa pracowników,
 • Możliwość obsługi wszystkich wewnętrznych procesów zdalnie,
 • Zapewnienie ciągłości działania banku,
 • Utrzymanie efektywności pracy i planu rozwojowego (w tym możliwość szkoleń online).
SnT White Logo Pełen zakres wsparcia IT i wysokie standardy obsługi Zobacz więcej

Nasze najnowsze realizacje

Wsparcie techniczne i IT w przeprowadzce pracowników mBanku

Zespół serwisowy S&T przygotował i uruchomił miejsca pracy dla ponad 1 500 pracowników mBanku w ramach relokacji firmy do nowej lokalizacji w Warszawie.

Usługi wsparcia dla infrastruktury informatycznej Alstomu

W czerwcu rozpoczął się nowy projekt wsparcia IT realizowany na rzecz jednostek Alstom w Polsce, serwisujących pociągi Pendolino oraz produkujących pociągi regionalne i składy metra.

Utrzymanie platformy e-zdrowie

Rozwój platformy e-zdrowie, wspierającej funkcjonowanie takich systemów jak: eRecepta, eSkierowanie, ePacjent, eGabinet czy eDokumentacja Medyczna, to przykład realizacji S&T w obszarze utrzymania systemów dedykowanych.

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.