S&T dostarczyło i skonfigurowało trwały nośnik danych w oparciu o system obiektowy Hitachi Content Platform (HCP) dla Banku Gospodarstwa Krajowego.
Klient

Bank Gospodarstwa Krajowego

Data wykonania

Grudzień, 2018

Technologie

Hitachi Content Platform (HCP)

BGK to polski bank należący do Skarbu Państwa, specjalizującym się w obsłudze sektora finansów publicznych. Jego głównym zadaniem jest wspieranie zrównoważonego rozwoju kraju. Funkcje swoją realizuje przez wsparcie rządowych programów społeczno-gospodarczych oraz programów samorządności lokalnej i rozwoju regionalnego. Bank odgrywa kluczową rolę w procesie konsolidacji finansów publicznych oraz w zarządzaniu programami europejskimi i dystrybucji środków unijnych w skali krajowej i regionalnej.

BGK zdecydował się na zlecenie S&T wdrożenia trwałych nośników danych, które umożliwiają zapis danych, w formacie który umożliwia tylko ich odczyt – niemożliwe jest ich usunięcie ani modyfikacja przed oznaczoną datą. Zespół S&T zrealizował dla BGK projekt kompleksowej implementacji trwałego nośnika danych – od doboru i kupna sprzętu, przez jego dostawę i instalację, aż po konfigurację nośnika i usługi serwisowe. Rozwiązanie oferowane przez S&T spełnia wszystkie wymagania KNF oraz posiada wymagane polskie certyfikaty bezpieczeństwa.

S&T ma ponad 20-letnie doświadczenie w implementacji tego rodzaju funkcjonalności i posiada doświadczony zespół certyfikowanych ekspertów w tym zakresie. Firma jest jednym z największych autoryzowanych partnerów firmy Hitachi Vantara, która jest światowym liderem w produkcji oprogramowania opartego o system obiektowy, które jest przeznaczone do tego typu nośników.

Korzyści dla klienta

  • Spełnienie wymogów regulacyjnych Komisji Nadzoru Finansowego w zakresie zapisywania i przechowywania danych,
  • Dostęp do certyfikowanego zespołu inżynierów serwisowych w trybie 24/7/365,
  • Zmniejszenie kosztów przechowywania plików dzięki przeniesieniu wybranych danych ze standardowych serwerów do pamięci obiektowej.
SnT White Logo Pełen zakres wsparcia IT i wysokie standardy obsługi Zobacz więcej

Nasze najnowsze realizacje

Budowa architektury sieciowej pod system digitalizacji akt

Integracja w jednym środowisku informatycznym blisko 10 najbardziej niezawodnych technologii w obszarze budowy sieci i systemów bezpieczeństwa.

Dostawa urządzeń do kierowania i równoważenia ruchu sieciowego

S&T dostarczyło i skonfigurowało zestaw urządzeń kierowania i równoważenia ruchu sieciowego dla Polskiego Radia SA.

Wdrożenie systemu ERP w firmie Mega w trzy miesiące

Implementacja rozwiązania Infor LN, z wykorzystaniem komponentów klasy business social media oraz workflow w powiązaniu ze zintegrowanymi aplikacjami mobilnymi.

Kontakt

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.