Projekt wykonany przez S&T na potrzeby Agencji Rozwoju Przemysłu to przykład realizacji z zakresu wdrażania systemów klasy ERP. Polegał na implementacji oprogramowania ERP Infor LN w celu zwiększenia konkurencyjności spółki przy pomocy nowoczesnych narzędzi informatycznych.
Klient

Agencja Rozwoju Przemysłu

Data wykonania

Styczeń, 2014

Technologie

Infor LN

Agencja Rozwoju Przemysłu jest spółką akcyjną Skarbu Państwa, której podstawowym celem jest wsparcie przedsiębiorstw w prowadzeniu i rozwijaniu działalności w procesach restrukturyzacyjnych. Dzięki udzielanym od 1991 r. pożyczkom, których wartość przekroczyła 5 mld zł, ARP z sukcesem zrestrukturyzowała dziesiątki dużych firm i wiele przedsiębiorstw mogło rozwinąć skrzydła. Aby zwiększyć efektywność zarządzania biznesem, firma podjęła decyzję o wdrożeniu systemu ERP Infor LN przy wsparciu S&T.

Korzyści dla klienta

 • Zwiększenie bezpieczeństwa danych przechowywanych w systemie ERP,
 • Zapewnienie wysokiej dostępności wirtualnych zasobów obliczeniowych,
 • Usprawnienie procesu raportowania operacji i przyspieszenie przepływu informacji zarządczych,
 • Zintegrowanie w jednym systemie ERP obsługi finansowo-księgowej i procesów realizowanych w ramach działalności ARP w obszarze pożyczek, poręczeń i papierów wartościowych,
 • Zagwarantowanie możliwości elastycznego przekształcania instytucji finansowej w rolę biznesową, którą ARP może pełnić w przyszłości,
 • Zapewnienie skalowalnego rozwiązania, umożliwiającego zwiększenie skali i dywersyfikacji działalności w zależności od zmian gospodarczych i wyzwań strategiczncych.
SnT White Logo Pełen zakres wsparcia IT i wysokie standardy obsługi Zobacz więcej

Nasze najnowsze realizacje

Pierwsze w Polsce wdrożenie SAP S4/HANA dla instytucji publicznej

Projekt dostawy zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP zrealizowany przez S&T dla Agencji Rezerw Materiałowych to pierwsze wdrożenie SAP S4/HANA u klienta publicznego w Polsce.

Wdrożenie systemu ERP w firmie Mega w trzy miesiące

Implementacja rozwiązania Infor LN, z wykorzystaniem komponentów klasy business social media oraz workflow w powiązaniu ze zintegrowanymi aplikacjami mobilnymi.

Migracja systemu klasy ERP z wdrożeniem produktów dodatkowych

Migracja używanego do tej pory przez Klienta systemu Infor LN do najnowszej wersji, przy jednoczesnym wdrożeniu polskiej lokalizacji oprogramowania i optymalizacji obsługiwanych procesów.

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.