Implementacja rozwiązania Infor LN, z wykorzystaniem komponentów klasy business social media oraz workflow w powiązaniu ze zintegrowanymi aplikacjami mobilnymi.
Klient

MEGA Sp. z o.o.

Data wykonania

Technologie

ERP Infor LN

MEGA Sp. z o.o. to polski producent naczep i przyczep dla samochodów ciężarowych, należący obecnie do francuskiej grupy Benalu. Firma wytwarza blisko 1300 pojazdów rocznie i zatrudnia ponad 300 pracowników. Spółka, obecna na polskim rynku od 2004 r., do zarządzania produkcją używa systemu Infor LN. Mając na uwadze dążenie spółki do optymalizacji procesów biznesowych,  podjęto decyzję o aktualizacji używanego systemu ERP. Migrację wykonano z wersji udostępnionej kilkanaście lat temu do najnowszego w pełni polskiego wydania. W praktyce nie była to jednak prosta aktualizacja, a zupełnie nowe wdrożenie. Projekt zrealizowano przy wsparciu firmy S&T w niecałe trzy miesiące.

Wdrożenie nowego systemu ERP umożliwiło spółce MEGA zoptymalizowanie czasu pracy i lepsze dopasowanie istniejących technologii IT do aktualnej organizacji procesów w przedsiębiorstwie. W ramach realizacji projektu zespół S&T rozbudował istniejącą infrastrukturę IT, dostarczył i skonfigurował wymagany do niej sprzęt, zainstalował nową wersję oprogramowania ERP Infor LN oraz wykonał analizę biznesową pod kątem zakresu wdrożenia i zaprojektowania obsługi procesów. Skonfigurował również i sparametryzował system, przeszkolił użytkowników firmy oraz pomógł w procesie migracji danych z poprzedniego systemu do docelowego rozwiązania.

Korzyści dla klienta

  • Poprawa efektywności pracy – uproszczenie procedur, uporządkowanie procesów i ich automatyzacja,
  • Redukcja papierowych wydruków niemal do zera,
  • Zwiększenie wygody pracy użytkowników końcowych m.in. poprzez znaczne ograniczenie ręcznego wprowadzania danych,
  • Optymalizacje kosztowe związane z minimalizacją czasu magazynowania produktów dzięki ścisłemu powiązaniu zakupów z planowaniem zapotrzebowania,
  • Bardziej precyzyjne prognozowanie zdolności produkcyjnych dzięki wykorzystaniu funkcjonalności planowania ATP/CTP,
  • Uzyskanie mobilnego dostępu do danych z systemu ERP,
  • Oszczędności z tytułu utrzymania aplikacji dzięki wykorzystaniu standardowych rozwiązań dostępnych w najnowszej wersji systemu w miejsce dawniej używanych kastomizacji,
SnT White Logo Pełen zakres wsparcia IT i wysokie standardy obsługi Zobacz więcej

Nasze najnowsze realizacje

InfoKiosk - system do planowania produkcji

Zespół S&T we współpracy z działem planowania produkcji spółki Chemet S.A. zaprojektował rozwiązanie oparte na technologii Digital Signage, które zostało zintegrowane z używanym przez firmę systemem SAP oraz SQL Server.

Migracja systemu klasy ERP z wdrożeniem produktów dodatkowych

Migracja używanego do tej pory przez Klienta systemu Infor LN do najnowszej wersji, przy jednoczesnym wdrożeniu polskiej lokalizacji oprogramowania i optymalizacji obsługiwanych procesów.

Wdrożenie hurtowni danych SAP BW

Projekt realizowany przez S&T na potrzeby Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol to przykład realizacji z zakresu Business Intelligence, której celem było stworzenie środowiska raportowo-analitycznego przedsiębiorstwa.

Kontakt

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.