Utrzymanie i rozwój platformy e-zdrowie wspierającej rozwój e-usług w obszarze publicznej ochrony zdrowia to przykład realizacji S&T w obszarze utrzymania systemów dedykowanych.
Klient

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ)

Data wykonania

Styczeń, 2019

Technologie

W II etapie budowy Platformy e-zdrowie, zaplanowanej na lata 2017-2020, uczestniczą dwa podmioty komercyjne. Jednym z nich jest firma S&T , która odpowiada za tworzenie oprogramowania, świadczenia usług autoryzacji (weryfikacji wytworzonego oprogramowania przez podmioty trzecie) oraz usługi utrzymaniowe.

W ramach świadczenia usług w obszarze utrzymania, S&T świadczy bieżącą obsługę techniczną i administracją, a także jej naprawy. Podstawowym wyzwaniem w tym zakresie jest skala i zasięg samej aplikacji. Jest to duży system o zasięgu ogólnopolskim zabezpieczany  w kilku redundantnych centrach informatycznych.

 

Korzyści dla klienta

  • Usprawnienie obsługi pacjenta (wprowadzenie elektronicznych usług związane z udzielaniem świadczeń zdrowotnych e-recepta, e-skierowanie);
  • Umożliwienie dostępu do danych różnym interesariuszom procesu, ze względu na czas i miejsce przebywania;
  • Zapewnienie pacjentom dostępu do informacji o charakterze medycznym poprzez portale internetowe.
  • Wcześniejsze wykrywanie i eliminowanie procesów, które mogą mieć znamiona przestępstw, nielegalnych działań albo nadużyć. Uzyskanie ścisłej kontroli nad obrotem lekami refundowanymi. Uszczelnienie systemu recept i obiegu leków.
  • Przyspieszenie procesu refundacji lekarstw dla farmaceutów
SnT White Logo Pełen zakres wsparcia IT i wysokie standardy obsługi Zobacz więcej

Nasze najnowsze realizacje

Wdrożenie nowych standardów wsparcia IT w grupie Atalian

Projekt modernizacji informatycznej w polskich oddziałach holdingu Atalian realizowany przez S&T obejmował uporządkowanie przez dedykowany zespół specjalistów standardów wsparcia IT w firmie, dokonanie migracji sieci oraz wdrożenie nowych narzędzi świadczenia usług wsparcia.

Utrzymanie platformy eZdrowie

Rozwój platformy e-zdrowie, wspierającej funkcjonowanie takich systemów jak: eRecepta, eSkierowanie, ePacjent, eGabinet czy eDokumentacja Medyczna, to przykład realizacji S&T w obszarze utrzymania systemów dedykowanych.

Budowa i utrzymanie sieci telekomunikacyjnej

W ramach projektu realizowanego dla firmy Euronet Polska S&T zbudowało infrastrukturę transmisyjną dla bankomatów opartą o bezprzewodowe sieci GSM. S&T od wielu lat odpowiada także za jej utrzymanie.

Kontakt

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.