S&T dostarczyło i skonfigurowało zestaw urządzeń kierowania i równoważenia ruchu sieciowego dla Polskiego Radia SA.
Klient

Polskie Radio SA

Data wykonania

Listopad, 2016

Technologie

F5, Local Traffic Manger

Polskie Radio SA to największa w Polsce państwowa rozgłośnia radiowa, której zadaniem jest m.in. tworzenie i rozpowszechnianie ogólnokrajowych i regionalnych programów radiowych, dostarczanie informacji oraz dostarczanie rozrywki. Do tego celu wykorzystuje m.in. własną stronę internetową, którą odwiedzają rocznie setki tysięcy użytkowników.

Przedmiotem umowy był zakup oraz implementacja urządzeń do kierowania i równoważenia ruchem sieciowym oraz dostarczenie odpowiedniego oprogramowania i niezbędnych licencji Local Traffic Manager (LTM) firmy F5. Technologia ta pozwala kontrolować ruch sieciowy, wybierając odpowiednie miejsce docelowe w oparciu o wydajność, bezpieczeństwo i dostępność serwera. Pomaga również dostarczać aplikacje użytkownikom w bezpieczny i zoptymalizowany sposób. Zespół S&T zrealizował dla Polskiego Radia również uzgodniony pakiet usług wsparcia.

Korzyści dla klienta

  • Szybkie i niezawodne dostarczanie aplikacji,
  • Zwiększenie dostępności usług,
  • Łatwe wdrażanie i zarządzanie aplikacjami,
  • Zabezpieczenie krytycznego oprogramowania.
SnT White Logo Pełen zakres wsparcia IT i wysokie standardy obsługi Zobacz więcej

Nasze najnowsze realizacje

Budowa architektury sieciowej pod system digitalizacji akt

Integracja w jednym środowisku informatycznym blisko 10 najbardziej niezawodnych technologii w obszarze budowy sieci i systemów bezpieczeństwa.

System zdalnego dostępu dla Centrum Informatyki Resortu Finansów

S&T zainstalowało urządzenia i wdrożyło System Zdalnego Dostępu dla 30 tys. użytkowników. Kontraktem objęta została także realizacja szkoleń i warsztatów wdrożeniowych dla pracowników resortu finansów.

Rozbudowa macierzy dyskowych

Przedmiotem zamówienia realizowanego przez S&T na potrzeby Krajowego Biura Wyborczego była dostawa sprzętu i licencji potrzebnych do stworzenia nowoczesnej infrastruktury do przechowywania danych.

Kontakt

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.