Projekt wykonany przez S&T na potrzeby firmy HYVA Polska to przykład realizacji z zakresu wdrażania systemów klasy ERP. Polegał na migracji używanego do tej pory przez Klienta systemu Infor LN do najnowszej wersji, przy jednoczesnej optymalizacji obsługiwanych procesów. Zmiana była związana z rozwojem międzynarodowego holdingu, do którego należy polska spółka.
Klient

HYVA Polska

Data wykonania

Styczeń, 2018

Technologie

Infor LN

Grupa HYVA jest jednym z największych na świecie producentów i dostawców rozwiązań dla przemysłu samochodowego. Oferuje produkty związane z hydraulicznymi systemami załadunku i rozładunku towarów, obsługując ponad 40% światowego rynku hydrauliki. Koncern posiada 37 oddziałów na całym świecie, produkcję realizuje w 12 zakładach, a działalność prowadzi w ponad 130 krajach. Ciągły rozwój spółek grupy doprowadził do decyzji o ujednoliceniu wykorzystywanych narzędzi informatycznych i migracji z dotychczasowych 15 różnych systemów klasy ERP do jednego rozwiązania – Infor LN. W polskiej spółce proces ten był wspierany przez zespół S&T.

Zamodelowanie procesów obsługiwanych przez HYVA Polska w ramach globalnego narzędzia informatycznego Grupy, wymagało odpowiedniej strategii. Niektóre standardowe procedury wymuszały dostosowanie systemu do lokalnych uwarunkowań rynkowych. Obsługę innych umożliwiła polska lokalizacja oprogramowania Infor LN. System w standardowej wersji jest dostosowany do lokalnej legislacji 35 krajów, także Polski. Dzięki temu wymagania prawne wielu państw zostały uwzględnione w jednym, spójnym środowisku bez potrzeby wprowadzania dodatkowych zmian.

Korzyści dla klienta

  • Ujednolicenie operacji i procesów obsługiwanych w różnych spółkach na całym świecie w ramach jednego systemu
  • Obniżenie kosztów utrzymania rozwiązań IT poprzez redukcję dublujących się funkcjonalnie systemów
  • Łatwy dostęp do danych oddziałów rozlokowanych w kilkudziesięciu krajach
  • Zapewnienie prostej, półautomatycznej migracji do nowszych wersji oprogramowania w przyszłości
SnT White Logo Pełen zakres wsparcia IT i wysokie standardy obsługi Zobacz więcej

Nasze najnowsze realizacje

Wdrożenie nowych standardów wsparcia IT w grupie Atalian

Projekt modernizacji informatycznej w polskich oddziałach holdingu Atalian realizowany przez S&T obejmował uporządkowanie przez dedykowany zespół specjalistów standardów wsparcia IT w firmie, dokonanie migracji sieci oraz wdrożenie nowych narzędzi świadczenia usług wsparcia.

Utrzymanie platformy eZdrowie

Rozwój platformy e-zdrowie, wspierającej funkcjonowanie takich systemów jak: eRecepta, eSkierowanie, ePacjent, eGabinet czy eDokumentacja Medyczna, to przykład realizacji S&T w obszarze utrzymania systemów dedykowanych.

Budowa i utrzymanie sieci telekomunikacyjnej

W ramach projektu realizowanego dla firmy Euronet Polska S&T zbudowało infrastrukturę transmisyjną dla bankomatów opartą o bezprzewodowe sieci GSM. S&T od wielu lat odpowiada także za jej utrzymanie.

Kontakt

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.