Projekt wykonany przez S&T na potrzeby firmy AWECO Polska Appliance to przykład realizacji z zakresu wdrażania systemów klasy ERP. Polegał na migracji używanego do tej pory przez Klienta systemu Infor LN do najnowszej wersji, przy jednoczesnym wdrożeniu polskiej lokalizacji oprogramowania i optymalizacji obsługiwanych procesów. Zmiana była związana z rozwojem międzynarodowego holdingu, do którego należy polska spółka.
Klient

AWECO Polska Appliance

Data wykonania

Styczeń, 2017

Technologie

Infor LN

AWECO Polska Appliance należy do SANHUA Holding, zatrudniającego 20 tys. osób globalnego koncernu, który specjalizuje się w tworzeniu technologii oraz rozwiązań systemowych dla branży AGD, motoryzacji i klimatyzacji. Produkowane przez nią części są kluczowymi elementami w urządzeniach gospodarstwa domowego i klimatyzatorach, jak również znajdują się w co drugim nowo wyprodukowanym samochodzie na świecie. Ze względu na ciągły rozwój zarząd koncernu podjął decyzję o aktualizacji użytkowanego systemu ERP Infor LN do najnowszej dostępnej wersji. Z migracją wiązało się również wdrożenie w spółce funkcjonalności polskiej lokalizacji Infor LN.

W trakcie projektu S&T musiało dostosować swój zakres prac do globalnego projektu wdrożeniowego, prowadzonego przez grupę SANHUA na wielu kontynentach. Zlecone zadania wykonane zostały w krótkim czasie, zapewniającym ciągłość pracy firmy. Aktualizacji oprogramowania i migracji danych towarzyszyła modernizacja infrastruktury: w toku projektu podniesiono do najnowszych wersji serwer, system operacyjny i bazę danych. Zadbano także o przeniesienie rozwiązań towarzyszących Infor LN (m.in. HiDOX, system kadrowo-płacowy) i ich pełną integrację z docelową wersją Infor LN. Przy okazji migracji uruchomiono również procesy realizowane poprzednio poza systemem, takie jak obsługa deklaracji Intrastat czy automatyczny import kursów NBP.

Korzyści dla klienta

  • Ujednolicenie procedur, reguł biznesowych oraz sprawozdawczości finansowej na poziomie całej międzynarodowej grupy spółek
  • Obniżka kosztów eksploatacji dzięki zastosowaniu centralnego systemu oraz zmniejszeniu liczebności zespołu zarządzającego aplikacją
  • Usprawnienia w finansowej obsłudze systemu, w tym w zakresie obowiązujących wymagań prawnych
  • Uruchomienie w systemie procesów realizowanych poprzednio w arkuszach MS Excel
  • Uproszczenie administracji systemem (redukcja liczby kastomizacji aż o 91%)
  • Zwiększenie wygody pracy użytkowników dzięki zastosowaniu nowoczesnego interfejsu (łatwość w dostosowaniu ekranów do indywidualnych potrzeb użytkowników, możliwości filtrowania i wyszukiwania danych, formatowanie warunkowe, bardziej przejrzyste układy sesji służących analizie danych oraz nowe panele zarządcze)
  • Możliwość elastycznego raportowania
SnT White Logo Pełen zakres wsparcia IT i wysokie standardy obsługi Zobacz więcej

Nasze najnowsze realizacje

InfoKiosk - system do planowania produkcji

Zespół S&T we współpracy z działem planowania produkcji spółki Chemet S.A. zaprojektował rozwiązanie oparte na technologii Digital Signage, które zostało zintegrowane z używanym przez firmę systemem SAP oraz SQL Server.

Migracja systemu klasy ERP z wdrożeniem produktów dodatkowych

Migracja używanego do tej pory przez Klienta systemu Infor LN do najnowszej wersji, przy jednoczesnym wdrożeniu polskiej lokalizacji oprogramowania i optymalizacji obsługiwanych procesów.

Wdrożenie hurtowni danych SAP BW

Projekt realizowany przez S&T na potrzeby Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol to przykład realizacji z zakresu Business Intelligence, której celem było stworzenie środowiska raportowo-analitycznego przedsiębiorstwa.

Kontakt

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.