Projekt wykonany przez S&T na potrzeby firmy AWECO Polska Appliance to przykład realizacji z zakresu wdrażania systemów klasy ERP. Polegał na migracji używanego do tej pory przez Klienta systemu Infor LN do najnowszej wersji, przy jednoczesnym wdrożeniu polskiej lokalizacji oprogramowania i optymalizacji obsługiwanych procesów.
Klient

AWECO Polska Appliance

Data wykonania

Styczeń, 2017

Technologie

Infor LN

AWECO Polska Appliance należy do SANHUA Holding, zatrudniającego 20 tys. osób globalnego koncernu, który specjalizuje się w tworzeniu technologii oraz rozwiązań systemowych dla branży AGD, motoryzacji i klimatyzacji. Produkowane przez nią części są kluczowymi elementami w urządzeniach gospodarstwa domowego i klimatyzatorach, jak również znajdują się w co drugim nowo wyprodukowanym samochodzie na świecie. Ze względu na ciągły rozwój zarząd koncernu podjął decyzję o aktualizacji użytkowanego systemu ERP Infor LN do najnowszej dostępnej wersji. Z migracją wiązało się również wdrożenie w spółce funkcjonalności polskiej lokalizacji Infor LN.

W trakcie projektu S&T musiało dostosować swój zakres prac do globalnego projektu wdrożeniowego, prowadzonego przez grupę SANHUA na wielu kontynentach. Zlecone zadania wykonane zostały w krótkim czasie, zapewniającym ciągłość pracy firmy. Aktualizacji oprogramowania i migracji danych towarzyszyła modernizacja infrastruktury: w toku projektu podniesiono do najnowszych wersji serwer, system operacyjny i bazę danych. Zadbano także o przeniesienie rozwiązań towarzyszących Infor LN (m.in. HiDOX, system kadrowo-płacowy) i ich pełną integrację z docelową wersją Infor LN. Przy okazji migracji uruchomiono również procesy realizowane poprzednio poza systemem, takie jak obsługa deklaracji Intrastat czy automatyczny import kursów NBP.

Zmiana była związana z rozwojem międzynarodowego holdingu, do którego należy polska spółka.

Korzyści dla klienta

 • Ujednolicenie procedur, reguł biznesowych oraz sprawozdawczości finansowej na poziomie całej międzynarodowej grupy spółek,
 • Obniżka kosztów eksploatacji dzięki zastosowaniu centralnego systemu oraz zmniejszeniu liczebności zespołu zarządzającego aplikacją,
 • Usprawnienia w finansowej obsłudze systemu, w tym w zakresie obowiązujących wymagań prawnych,
 • Uruchomienie w systemie procesów realizowanych poprzednio w arkuszach MS Excel,
 • Uproszczenie administracji systemem (redukcja liczby kastomizacji aż o 91 proc.),
 • Zwiększenie wygody pracy użytkowników dzięki zastosowaniu nowoczesnego interfejsu (łatwość w dostosowaniu ekranów do indywidualnych potrzeb użytkowników, możliwości filtrowania i wyszukiwania danych, formatowanie warunkowe, bardziej przejrzyste układy sesji służących analizie danych oraz nowe panele zarządcze),
 • Możliwość elastycznego raportowania.
SnT White Logo Pełen zakres wsparcia IT i wysokie standardy obsługi Zobacz więcej

Nasze najnowsze realizacje

Pierwsze w Polsce wdrożenie SAP S4/HANA dla instytucji publicznej

Projekt dostawy zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP zrealizowany przez S&T dla Agencji Rezerw Materiałowych to pierwsze wdrożenie SAP S4/HANA u klienta publicznego w Polsce.

Wdrożenie systemu ERP w firmie Mega w trzy miesiące

Implementacja rozwiązania Infor LN, z wykorzystaniem komponentów klasy business social media oraz workflow w powiązaniu ze zintegrowanymi aplikacjami mobilnymi.

Migracja systemu klasy ERP z wdrożeniem produktów dodatkowych

Migracja używanego do tej pory przez Klienta systemu Infor LN do najnowszej wersji, przy jednoczesnym wdrożeniu polskiej lokalizacji oprogramowania i optymalizacji obsługiwanych procesów.

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.