Firma S&T dostarczyła urządzenia oraz licencje na oprogramowanie niezbędne do budowy bezprzewodowych sieci internatowych w 20 tys. polskich szkół w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE).
Klient

NASK Państwowy Instytut Badawczy

Data wykonania

Styczeń, 2019

Technologie

WLAN

Podczas realizacji zadania związanego z projektem budowy Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE) firma S&T dostarczyła ponad 14 tys. punktów dostępowych WLAN, blisko 10 tys. urządzeń brzegowych oraz ponad 20 tys. sztuk przełączników, umożliwiających postęp rządowego programu zapewnienia szkołom w latach 2018-2020 powszechnego i bezpłatnego dostęp do usług i zasobów cyfrowych, w tym do szybkiego Internetu o przepustowości min. 100Mb/s. Operatorem Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE), łączącej jednostki oświatowe został NASK Państwowy Instytut Badawczy. Jest to podmiot odpowiedzialny za uruchomienie sieci, a następnie jej utrzymanie oraz zapewnienie systemu bezpieczeństwa oraz treści edukacyjnych, które będą wykorzystywane w procesie kształcenia umiejętności cyfrowych.

Korzyści dla klienta

  • Rozwiązanie stworzone przez niezależnego integratora, jakim jest S&T, posiadającego doświadczenie w zakresie implementacji zaawansowanych rozwiązań informatycznych oraz gwarantującego wiarygodny dobór narzędzi IT, odpowiedni do rzeczywistych potrzeb klienta.
  • Dobrej jakości sprzęt dostarczony przez firmę posiadającą rozbudowaną sieć partnerską (oficjalny status partnerski od ponad 40 firm) zapewniającą najkorzystniejsze warunki zakupu sprzętu.
  • W pełni bezpieczne punkty dostępowe WLAN, urządzenia brzegowe oraz przełączniki, spełniające wszelkie wymagania jakościowe, stawiane zarówno przez polskie, jak i europejskie prawo.
SnT White Logo Pełen zakres wsparcia IT i wysokie standardy obsługi Zobacz więcej

Nasze najnowsze realizacje

Budowa architektury sieciowej pod system digitalizacji akt

Integracja w jednym środowisku informatycznym blisko 10 najbardziej niezawodnych technologii w obszarze budowy sieci i systemów bezpieczeństwa.

Dostawa urządzeń do kierowania i równoważenia ruchu sieciowego

S&T dostarczyło i skonfigurowało zestaw urządzeń kierowania i równoważenia ruchu sieciowego dla Polskiego Radia SA.

System zdalnego dostępu dla Centrum Informatyki Resortu Finansów

S&T zainstalowało urządzenia i wdrożyło System Zdalnego Dostępu dla 30 tys. użytkowników. Kontraktem objęta została także realizacja szkoleń i warsztatów wdrożeniowych dla pracowników resortu finansów.

Kontakt

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.