Avatar Marta Chrzanowska Human Resources Director, S&T

W sierpniu 2021 roku do sześciu zespołów Infor dołączyło 9 osób, które mogły postawić swoje pierwsze kroki w branży IT i szkolić się przez 5 miesięcy pod czujnym okiem mentorów i mentorek z S&T.

W 2021 roku spośród 120 kandydatów, którzy się zgłosili do programu stażowego, wyłoniono 9 osób z najwyższym potencjałem. Przez kilka miesięcy specjaliści S&T z zespołów wdrożeniowych, utrzymaniowych oraz rozwoju oprogramowania wprowadzali nowe osoby w tajniki codziennej pracy z systemami ERP, pokazując, jak wygląda praca w branży IT. Nad całością programu czuwała jego koordynatorka – Anna Filipek.

Program podzielono na dwie części. Pierwsza objęła zaznajomienie stażystek i stażystów ze specyfiką pracy w S&T, podstawowe szkolenia z oprogramowania Infor, zarówno pod kątem technicznym, jak i biznesowym, uczestnictwo w grze komputerowej sprawdzającej kompetencje w trzech obszarach (definiowanie i osiąganie celów, orientacja na klienta oraz myślenie systemowe) oraz wsparcie przy jesiennej edycji SAMBY – 41 Konferencji Użytkowników Infor LN/Baan. W ramach drugiej części praktykantki i praktykanci byli już angażowani w konkretne aktywności w ramach zespołów, poznając specyfikę pracy z klientami S&T i zdobywając nowe kompetencje przy wykonywaniu praktycznych zadań.

Nowe pokolenie, wchodzące na rynek pracy, chce się dynamicznie rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Tym programem chcieliśmy odpowiedzieć nie tylko na te oczekiwania, ale również na wyzwania związane z ograniczoną liczbą specjalistów w obszarze technologii Infor na polskim rynku, koniecznością rozwoju obecnych konsultantów i ich odciążenia od powtarzalnych zadań oraz zwiększeniem widoczności S&T na rynku pracy. Wszystkie te cele zostały zrealizowane w stopniu bardzo zadowalającym, na co wskazują wysokie oceny zarówno od uczestników programu, jak i kadry kierowniczej. Ważnym miernikiem sukcesu jest także fakt, że na 9 stażystów, aż 8 z nich dzisiaj wciąż współpracuje z nami, rozwijając się na swoich stanowiskach.

Avatar
Paweł Kaczyński

Infor Support & Development Manager, S&T

Dzięki temu, że wszyscy rozpoczęli staż w tym samym momencie, mogli się wzajemnie poznać, nawiązać dobre relacje, wspierać wzajemnie i motywować do działania. Jednocześnie zaangażowanie się w Program Stażowy ze strony naszych doświadczonych konsultantek i konsultantów umożliwiło im rozwój i wzmocnienie kompetencji liderskich.

Zobacz podobne

10.02.2023

Kolejna edycja programu S&Taż w zespole Infor trwa

W listopadzie 6 stażystów i 1 stażystka zaczęli stawiać swoje pierwsze kroki zawodowe w ramach II edycji programu S&Taż. Półroczne praktyki w zespole Infor pomogą im w poznaniu realiów pracy w branży IT.
11.09.2019

Wakacyjny konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Znamy już zwycięzcę wakacyjnego konkursu fotograficznego zorganizowanego przez S&T.
24.04.2018

Eksperci S&T zakwalifikowani do programu Cisco Champions

Cisco Champions – to uzupełniający program przeznaczony dla najbardziej utalentowanej kadry zarządzającej oraz menedżerów sprzedaży firm partnerskich.
A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.