Smart Grid Gateway 400 to modułowa i otwarta platforma integrująca inteligentne liczniki komunikujące się w technologii G3 PLC z systemem odczytowym HES oraz MDM. Modułowość urządzenia SGG400 umożliwia zastosowanie komunikacji zarówno dla sieci WAN jak również zapewnia możliwość adaptacji do przyszłych technologii oraz protokołów.

Unikalne cechy

Platforma Smart Grid Gateway 400 posiada modem G3 PLC do komunikacji w paśmie A (opcjonalne pasmo FCC). Dzięki modułowej architekturze urządzenia i oprogramowania łatwo można zintegrować je z używanymi technologiami, także tymi, które pojawiają się na rynku dopiero w przyszłości. Przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs web ułatwia konfigurację i sprawne zarządzanie urządzeniem.

SGG 400 posiada dwa pełnowymiarowe gniazda miniPCIe z anteną wewnętrzną/zewnętrzną umożliwiające obsługę wielu standardów sieciowych (GPRS/3G/4G, LoRa, w przyszłości 5G). Istnieje także możliwość aktywacji funkcji przekierowania portów IPv4 UDP w celu włączenia zdalnej aplikacji opartej na UDP do komunikacji z podłączonym urządzeniem G3 PLC PAN.

Wykorzytywane technologie

 • Dwa pełnowymiarowe gniazda miniPCIe z anteną wewnętrzną/zewnętrzną umożliwiające obsługę wielu standardów sieciowych (GPRS/3G/4G, LoRa, w przyszłości 5G)
 • Modem G3 PLC 
 • systemy HES oraz MDM 
 • platforma kryptograficzna TMP
SnT White Logo Przeczytaj więcej o naszej ofercie inteligentnych systemów pomiarowych Zobacz więcej

Korzyści biznesowe

 • modułowa architektura urządzenia i oprogramowania umożliwiająca łatwe rozszerzenie o dedykowane technologie
 • możliwość zintegrowania z przyszłymi technologiami i protokołami 
 • wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki zaawansowanym algorytmom kryptograficznym 

Dlaczego S&T

 • Doświadczenie we wdrożeniach w administracji publicznej i instytucjach użyteczności publicznej 
 • Własna metodyka wdrożenia rozwiązania branżowego, która znacznie zmniejsza ryzyko i koszty implementacji
 • Dedykowany dział wsparcia i utrzymania systemów w trybie 24/7/365
 • Ogólnopolska sieć serwisowa, gwarantująca wysoki poziom dostępności usług
A może wolałbyś od razu uzyskać spersonalizowaną ofertę? Zostań naszym klientem już dziś

Zobacz najnowsze realizacje

Zintegrowany system zarządzania dla Ministerstwa Sprawiedliwości

Umowa obejmowała zaprojektowanie, dostarczenie i wdrożenie systemu ZSRK na bazie SAP ERP – systemu informatycznego rachunkowości i zarządzania kadrami w Ministerstwie Sprawiedliwości i w ponad 300 sądach powszechnych.

Pierwsze w Polsce wdrożenie SAP S4/HANA dla instytucji publicznej

Projekt dostawy zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP zrealizowany przez S&T dla Agencji Rezerw Materiałowych to pierwsze wdrożenie SAP S4/HANA u klienta publicznego w Polsce.

Wsparcie techniczne i IT w przeprowadzce pracowników mBanku

Zespół serwisowy S&T przygotował i uruchomił miejsca pracy dla ponad 1 500 pracowników mBanku w ramach relokacji firmy do nowej lokalizacji w Warszawie.

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.