Advanced Metering Infrastructure to zaawansowane infrastruktury pomiarowe umożliwiające dwukierunkową komunikację pomiędzy systemem centralnym a inteligentnymi licznikami. W porównaniu do tradycyjnych jednokierunkowych AMR (Automatic Meter Reading) posiadają szereg atutów optymalizujących prowadzenie biznesu. AMI nie tylko mierzy zużycie energii elektrycznej i przesyła dane do sieci. Dwukierunkowa komunikacja daje niespotykaną w tradycyjnych modelach swobodę i trafność podejmowania decyzji i pozwala inicjować działania optymalne pod względem kosztowym i efektywnościowym.

S&T instaluje zaawansowane struktury pomiarowe AMI w oparciu o nowoczesną metodykę zarządzania projektami. Usługi implementacji realizowane są w zespole specjalistów, którzy biorą odpowiedzialność za koordynację oraz realizację wszystkich etapów projektu. Po wdrożeniu AMI S&T oferuje szeroki zakres usług utrzymaniowych na terenie całej Polski, dostępnych przez cały rok, siedem dni w tygodniu. 

Korzyści biznesowe

 • Gwarancja ciągłości pracy
 • Skupienie uwagi pracowników oraz kadry kierowniczej na faktycznym profilu działalności przedsiębiorstwa przy utrzymaniu usług wspierających biznes, na profesjonalnym poziomie
 • Optymalizacja oraz zwiększenie wydajności działania infrastruktury hardware oraz software
 • Podniesienie bezpieczeństwa oraz obniżenie ryzyka przestoju
 • Zachowanie przewidywalnych kosztów operacyjnych

SnT White Logo Przeczytaj więcej o naszej ofercie inteligentnych systemów pomiarowych Zobacz więcej

Wsparcie

W ramach oferowanych usług S&T gwarantuje realizację projektu przez doświadczony zespół profesjonalistów i specjalistów od zarządzania projektami, a także dostęp do najnowocześniejszego  sprzętu oraz całoroczny serwis – 7 dni w tygodniu, w całej Polsce.

Dlaczego S&T

 • Doświadczenie we wdrożeniach w administracji publicznej i instytucjach użyteczności publicznej 
 • Własna metodyka wdrożenia rozwiązania branżowego, która znacznie zmniejsza ryzyko i koszty implementacji
 • Dedykowany dział wsparcia i utrzymania systemów w trybie 24/7/365
 • Ogólnopolska sieć serwisowa, gwarantująca wysoki poziom dostępności usług 
A może wolałbyś od razu uzyskać spersonalizowaną ofertę? Zostań naszym klientem już dziś

Zobacz najnowsze realizacje

Zintegrowany system zarządzania dla Ministerstwa Sprawiedliwości

Umowa obejmowała zaprojektowanie, dostarczenie i wdrożenie systemu ZSRK na bazie SAP ERP – systemu informatycznego rachunkowości i zarządzania kadrami w Ministerstwie Sprawiedliwości i w ponad 300 sądach powszechnych.

Pierwsze w Polsce wdrożenie SAP S4/HANA dla instytucji publicznej

Projekt dostawy zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP zrealizowany przez S&T dla Agencji Rezerw Materiałowych to pierwsze wdrożenie SAP S4/HANA u klienta publicznego w Polsce.

Wsparcie techniczne i IT w przeprowadzce pracowników mBanku

Zespół serwisowy S&T przygotował i uruchomił miejsca pracy dla ponad 1 500 pracowników mBanku w ramach relokacji firmy do nowej lokalizacji w Warszawie.

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.