Platforma S4Water zaprojektowana przez S&T zbudowana została w oparciu o najnowocześniejsze dostępne na rynku technologie. Rozwiązanie wspiera podejmowanie decyzji we wszystkich obszarach zarządzania przedsiębiorstwem wodno-kanalizacyjnym, począwszy od sprzedaży, poprzez logistykę, administrację i finanse, aż po kluczowe w tym sektorze zarządzanie infrastrukturą. S4Water uwzględnia także specyficzne wymagania związane z obsługą majątku sieciowego i gospodarki wodomierzowej. Narzędzie wykorzystuje środowisko map cyfrowych, dzięki czemu w znaczny sposób ułatwia pracę w terenie.

 

Unikalne cechy

Platforma S4Water oferowana jest w formie komplementarnych pakietów usługowych, uwzględniających wielkość, potrzeby i możliwości jego potencjalnych użytkowników. Rozwiązanie można wdrożyć jako oprogramowanie lokalne, dostępne w ramach infrastruktury zamawiającego lub w modelu usługowym SaaS (Software as a Service), który charakteryzuje się brakiem konieczności zakupu i utrzymywania dodatkowych zasobów informatycznych w postaci serwerów, baz danych czy samych aplikacji.

Szeroki zakres funkcjonalny w obszarze przetwarzania i przechowywania danych oraz możliwości integracyjne (w tym z systemami automatyki pomiarowej i sterowania) czynią z rozwiązania S4Water zawansowaną platformę do zarządzania majątkiem technicznym.

Technologie z jakich budujemy rozwiązanie

Platforma S4Water działa w oparciu o zintegrowany system SAP S4HANA, wykorzystujący najnowszą technologię przetwarzania w pamięci (In Memory Processing). W odróżnieniu od tradycyjnych, relacyjnych baz danych, metoda ta pozwala na wszechstronne, elastyczne raportowanie i analizy, bez konieczności budowania odrębnej hurtowni danych.

SnT White Logo Pełen zakres wsparcia IT i wysokie standardy obsługi Zobacz więcej

Korzyści biznesowe

 • Wyższa jakość i efektywność zarządzania
 • Automatyzacja prac administracyjnych i rozliczeń
 • Pełne wsparcie działań związanych z fakturowaniem i zarządzaniem przychodami
 • Usprawnienie całego procesu sprzedaży i zwiększenie satysfakcji klienta
 • Skuteczniejsza kontrola finansowa osiągnięta dzięki polepszeniu procesów planowania, harmonogramowania, realizacji i rozliczania zadań
 • Optymalizacja procesu zarządzania majątkiem technicznym i precyzyjna kontrola kosztów
 • Możliwość rozwijania metod zarządzania majątkiem technicznym poprzez wykorzystanie danych z systemów automatyki pomiarowej do szacowania ryzyka awarii
 • Wgląd we wskaźniki efektywności prowadzonych operacji i wsparcie w utrzymaniu ich wysokiego poziomu przy akceptowalnych kosztach obsługi
 • Znaczne zwiększenie efektywności działań służb technicznych i inwestycyjnych

Dlaczego S&T

 • Doświadczenie we wdrożeniach w administracji publicznej i instytucjach użyteczności publicznej
 • Skonfigurowany „model WodKan”, który jest propozycją gotowych procesów biznesowych dla przedsiębiorstwa wodno-kanalizacyjnego
 • Własna metodyka wdrożenia rozwiązania branżowego, która znacznie zmniejsza ryzyko i koszty implementacji
 • Rozbudowany zespołem specjalistów w zakresie wdrażania systemów w branży wodno-kanalizacyjnej
 • Dedykowany dział wsparcia i utrzymania systemów w trybie 24/7/365
 • Ogólnopolska sieć serwisowa, gwarantująca wysoki poziom dostępności usług
A może wolałbyś od razu uzyskać spersonalizowaną ofertę? Zostań naszym klientem już dziś

Nasze realizacje

Migracja SAP BW do SAP BW on HANA, wdrożenie SAP Business Objects

Realizacja projektu migracji hurtowni danych SAP BW na platformę SAP HANA oraz wdrożenie analizy obszaru akcyzy na nowej platformie w spółce PERN miało na celu wyposażenie klienta w wydajne i spójne środowisko raportowo-analityczne z obszaru Business Intelligence.

Budowa kokpitów menedżerskich dla systemu SAP

Zadaniem projektu budowy kokpitów menedżerskich dla spółki PERN było stworzenie środowiska do raportowania i analiz typu Business Intelligence dla danych pochodzących ze wskazanych obszarów oprogramowania SAP ERP oraz zewnętrznych aplikacji planistycznych.

Wdrożenie hurtowni danych SAP BW

Projekt wdrożenia hurtowni danych SAP BW w jednej z największych spółdzielni mleczarskich, to realizacja z obszaru Business Intelligence. Jej celem było stworzenie środowiska do raportowania i prowadzenia analiz w obszarze rachunkowości finansowej oraz controllingu.

Powiązane produkty

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.