Platforma S4Water zaprojektowana przez S&T zbudowana została w oparciu o najnowocześniejsze dostępne na rynku technologie. Rozwiązanie wspiera podejmowanie decyzji we wszystkich obszarach zarządzania przedsiębiorstwem wodno-kanalizacyjnym, począwszy od sprzedaży, poprzez logistykę, administrację i finanse, aż po kluczowe w tym sektorze zarządzanie infrastrukturą. S4Water uwzględnia także specyficzne wymagania związane z obsługą majątku sieciowego i gospodarki wodomierzowej. Narzędzie wykorzystuje środowisko map cyfrowych, dzięki czemu w znaczny sposób ułatwia pracę w terenie.

 

Unikalne cechy

Platforma S4Water oferowana jest w formie komplementarnych pakietów usługowych, uwzględniających wielkość, potrzeby i możliwości jego potencjalnych użytkowników. Rozwiązanie można wdrożyć jako oprogramowanie lokalne, dostępne w ramach infrastruktury zamawiającego lub w modelu usługowym SaaS (Software as a Service), który charakteryzuje się brakiem konieczności zakupu i utrzymywania dodatkowych zasobów informatycznych w postaci serwerów, baz danych czy samych aplikacji.

Szeroki zakres funkcjonalny w obszarze przetwarzania i przechowywania danych oraz możliwości integracyjne (w tym z systemami automatyki pomiarowej i sterowania) czynią z rozwiązania S4Water zawansowaną platformę do zarządzania majątkiem technicznym.

Technologie z jakich budujemy rozwiązanie

Platforma S4Water działa w oparciu o zintegrowany system SAP S4HANA, wykorzystujący najnowszą technologię przetwarzania w pamięci (In Memory Processing). W odróżnieniu od tradycyjnych, relacyjnych baz danych, metoda ta pozwala na wszechstronne, elastyczne raportowanie i analizy, bez konieczności budowania odrębnej hurtowni danych.

SnT White Logo Pełen zakres wsparcia IT i wysokie standardy obsługi Zobacz więcej

Korzyści biznesowe

 • Wyższa jakość i efektywność zarządzania
 • Automatyzacja prac administracyjnych i rozliczeń
 • Pełne wsparcie działań związanych z fakturowaniem i zarządzaniem przychodami
 • Usprawnienie całego procesu sprzedaży i zwiększenie satysfakcji klienta
 • Skuteczniejsza kontrola finansowa osiągnięta dzięki polepszeniu procesów planowania, harmonogramowania, realizacji i rozliczania zadań
 • Optymalizacja procesu zarządzania majątkiem technicznym i precyzyjna kontrola kosztów
 • Możliwość rozwijania metod zarządzania majątkiem technicznym poprzez wykorzystanie danych z systemów automatyki pomiarowej do szacowania ryzyka awarii
 • Wgląd we wskaźniki efektywności prowadzonych operacji i wsparcie w utrzymaniu ich wysokiego poziomu przy akceptowalnych kosztach obsługi
 • Znaczne zwiększenie efektywności działań służb technicznych i inwestycyjnych

Dlaczego S&T

 • Doświadczenie we wdrożeniach w administracji publicznej i instytucjach użyteczności publicznej
 • Skonfigurowany „model WodKan”, który jest propozycją gotowych procesów biznesowych dla przedsiębiorstwa wodno-kanalizacyjnego
 • Własna metodyka wdrożenia rozwiązania branżowego, która znacznie zmniejsza ryzyko i koszty implementacji
 • Rozbudowany zespołem specjalistów w zakresie wdrażania systemów w branży wodno-kanalizacyjnej
 • Dedykowany dział wsparcia i utrzymania systemów w trybie 24/7/365
 • Ogólnopolska sieć serwisowa, gwarantująca wysoki poziom dostępności usług
A może wolałbyś od razu uzyskać spersonalizowaną ofertę? Zostań naszym klientem już dziś

Nasze realizacje

Serwis urządzeń sieciowych i okablowania w placówkach handlowych

S&T od 2016 r. wspiera firmę Kaufland w zakresie obsługi serwisowej urządzeń sieciowych oraz utrzymania w sprawności sieci pasywnej.

Podniesienie wersji systemu ERP w LTG Poland

Wdrożenie systemu LN 10.7, w ramach projektu globalnej wymiany oprogramowania ERP w międzynarodowej grupie Luminator.

Wdrożenie systemu ERP w Metrze Warszawskim

Wdrożenie systemu INFOR LN wraz z implementacją środowiska współpracy cyfrowej, INFOR Operating Services (IOS).

Powiązane produkty

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.