Infor Factory Track™ jest kompleksowym rozwiązaniem wspomagającym automatyzację produkcji oraz zarządzanie gospodarką magazynową. Dysponuje narzędziami do zaawansowanego monitorowania przepływu materiałów oraz ewidencjonowania czasu pracy. Zaprojektowany, aby pomóc firmom w usprawnieniu produkcji, odpowiednim przechowywaniu i zamawianiu komponentów, przyspieszeniu operacji magazynowych, utrzymaniu kosztów pracy pod kontrolą i integracji z systemami zarządzania przedsiębiorstwem. Oprogramowanie Factory Track jest częścią rozwiązania firmy Infor dla podmiotów produkcyjnych, uzupełniającym i w pełni zintegrowanym z systemem ERP Infor LN.

Kluczowe funkcjonalności i zakres usługi

S&T dostarcza oprogramowanie oraz przeprowadza analizę i wdraża rozwiązania, a także świadczy usługi utrzymaniowe i opiekę nad rozwiązaniem. Uruchomienie rozwiązania u Klienta jest prowadzone jako projekt wdrożeniowy, którego elementem jest konfiguracja systemu i jego dopasowanie w oparciu o sformułowane przez Klienta założenia biznesowe.

System składa się z trzech głównych części: Shop Floor, Time Track, Warehouse Mobility. Jest wielojęzyczny i zapewnia możliwość elastycznego dostosowania do bieżącego przebiegu procesów w firmie.

• Obsługa procesów zaopatrzenia (przyjęcia, zwroty, reklamacje, kwarantanna zapasu)
• Obsługa procesów produkcyjnych (przyjęcia, wydania, zwroty)
• Inwentaryzacja doraźna i kontrola zapasów
• Inwentaryzacja ciągła
• Czynności kontroli jakości
• Przeładunek kompletacyjny i cross-docking
• Wyszczuplone procesy zarządzania zapasami (Kanban)
• Przeglądy stanów zapasu
• Raportowanie realizacji operacji produkcyjnych (rozpoczęcie, zakończenie, awaria, zatrzymanie pracy, etc)
• Rejestrację i zatwierdzanie obecności pracowników
• Raportowanie czasu pracy pracowników (w tym także pracowników nieprodukcyjnych)
• Harmonogramy pracy i zasady dotyczące nadgodzin

Istotne parametry techniczne

Rozwiązanie może być oparte o system lokalny (on-premise), jak i chmurowy (chmura publiczna lub prywatna), rozwiązanie jest dostępne również w modelu SaaS. Architektura trójwarstwowa obejmująca warstwę bazy danych, warstwę logiki biznesowej i integracji, warstwę prezentacji i obsługi użytkownika. Do pracy z systemem wystarcza przeglądarka internetowa (wspierająca HTML5). Aplikacja jest przygotowana do pracy z monitorami dotykowymi, tabletami, kioskami, przenośnymi terminalami, komputerami, smartfonami. Rozwiązanie Infor Factory Track może funkcjonować zarówno w integracji z oprogramowaniem ERP Infor jak i system niezależny lub zintegrowany z innym oprogramowaniem. Narzędzie obsługuje urządzenia przenośne. Wykorzystanie HTML5. Stacje użytkowników nie wymagają instalacji jakiegokolwiek oprogramowania. Oprogramowanie integruje się z kontrolerami domeny AD/LDAP.

SnT White Logo Pełen zakres wsparcia IT i wysokie standardy obsługi Zobacz więcej

Wdrożenie Factory Track daje szczególne korzyści, gdy firma:

 • Stosuje kontrolę partii.
 • Musi zapewnić identyfikowalność części i materiałów.
 • Ma problemy z osiągnięcie satysfakcjonującej dokładności danych o rzeczywistych stanach magazynowych, lub zajmuje jej to zbyt wiele czasu.
 • Potrzebuje większej dokładności inwentaryzacji.
 • Nie może popełniać błędów przy wysyłce niewłaściwego produktu do klientów.
 • Ma problem z efektywnym zasilaniem produkcji materiałami z magazynu lub z zabezpieczeniem odpowiedniej siły roboczej/operatorów
 • Nie można aktualizować danych w systemie ERP w czasie rzeczywistym, aby zapewnić lepszą widoczność zapasów

Korzyści biznesowe

 • Zwiększenie dokładności danach o stanach magazynowych do ponad 99 proc.
 • Zwiększenie zyskowności o nawet 15 proc.
 • Redukcja czasu potrzebnego na odszukanie materiału do 80 proc.
 • Przyspieszenie inwentaryzacji o 33 proc.
 • Zwrot z inwestycji w ciągu 6-12 miesięcy
A może wolałbyś od razu uzyskać spersonalizowaną ofertę? Zostań naszym klientem już dziś

Nasze realizacje

Migracja systemu Infor w spółce PCO S.A. należącej do Polskiej Grupy Zbrojeniowej

Projekt objął przeprowadzenie wdrożenia i migracji danych z systemu Infor LN z wersji FP3 (uruchomionego w 2009 roku) do systemu Infor LN 10.5 oraz przeniesienie funkcjonalności historycznych z wersji FP3.W ramach realizacji kontraktu wdrożono także szereg optymalizacji systemu, zapewniając zgodność z najnowszymi regulacjami prawnymi.

Aktualizacja oprogramowania ERP w spółce SIPMA

Spółka SIPMA przy wsparciu S&T zaktualizowała swój system ERP do wersji Infor LN 10.7. Podniesienie to jest znaczącym projektem migracyjnym w ciągu ponad 20 lat wykorzystywania przez spółkę oprogramowania Infor (wcześniej Baan 4).

Nowe funkcjonalności systemu do monitorowania poziomu radiacji

Kontrakt objął wdrożenie oprogramowania i narzędzi do analizy i raportowania dla Centrum Analizy Danych Centrum ds. Zdarzeń Radiacyjnych Państwowej Agencji Atomistyki.

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.