System monitorów do ekspozycji treści dostępnych w firmowym systemie dziedzinowym. Umożliwia raportowanie postępów produkcji w czasie rzeczywistym za pośrednictwem dedykowanych ekranów dotykowych rozmieszczonych „gniazdowo” na halach produkcyjnych.

Unikalne cechy

Wdrożenie rozwiązań typu Digital Signage w halach przemysłowych wspiera kontrolę nad procesem mierzenia wskaźników KPI. Wykorzystanie komponentów i postępy z wykonanych prac są wysyłane do systemu dziedzinowego lub dedykowanej bazy przesiadkowej. W systemie dostępne są widoki raportowe pozwalające na podgląd wydajności indywidualnej pracownika, wydajności stanowiskowej oraz statusu realizacji wydań magazynowych zamówionych wcześniej składników. Rozwiązanie pozwala na skrócenie czasu zamawiania komponentów produkcyjnych i oczekiwania na składniki dzięki dostępności informacji o zamówieniu w czasie rzeczywistym. Oprogramowanie pomaga również samym pracownikom w zrozumieniu w jaki sposób mogą poprawić własne wyniki. Dodatkowo system monitorów cyfrowych stanowi także doskonałą platformę komunikacji do przekazywania kluczowych wytycznych dotyczących bezpieczeństwa. Podstawową zaletą wdrożonego oprogramowana jest również szybka możliwość aktualizacji treści, bez potrzeby produkcji i dystrybucji nowych materiałów informacyjnych.

Technologie z jakich budujemy rozwiązanie

Wyświetlanie treści oparte jest na sprawdzonym oprogramowaniu Content Player firmy Four Winds Interactive uruchamianym na systemie operacyjnym Windows. Oprogramowanie FWI można zainstalować na dowolnym komputerze pracującym pod kontrolą systemu Windows 7+ spełniającego niewygórowane wymaganie sprzętowe. Moduł integracyjny oraz interfejs WEB służący do zarządzania InfoKioskami i składania zamówień na składniki instalowany jest na 2 serwerach integracyjnych pracujących w klastrze HA pod kontrolą systemu Debian9. Instalacja serwerów integracyjnych jest możliwa zarówno na maszynach fizycznych jak i wirtualnych.

SnT White Logo Pełen zakres wsparcia IT i wysokie standardy obsługi Zobacz więcej

Korzyści biznesowe

 • Optymalizacja czasu pracy pracowników dzięki zastosowaniu single point of knowledge dla informacji o planie produkcji, dokumentacji produkcyjnej i realizacji wydań magazynowych
 • Zredukowanie czasu koniecznego do zalogowania się na stanowisko robocze
 • Zmniejszenie liczby błędów raportowych
 • Uniemożliwienie nieautoryzowanego logowania na stanowiska robocze (np. przez pracowników nieprzeszkolonych do jego obsługi)
 • Usprawnienie przekazywania półproduktów między stanowiskami pracy
 • Zmniejszenie liczby pomyłek konstrukcyjnych, dzięki łatwemu dostępowi do dokumentacji
 • Zwiększenie motywacji pracowników w związku z udostępnieniem widoku wydajności indywidualnej i środowiskowej

Dlaczego S&T

 • Dostęp do wiedzy i doświadczeń z setek projektów SAP zrealizowanych w Europie i na całym świecie.
 • Wszystkie komponenty hardware i software wdrażanego systemu mogą być objęte wsparciem bezpośrednio przez specjalistów S&T
 • Możliwość serwisu 24/7/365 z SLA na poziomie 4h
 • Ścisła współpraca z vendorami sprzętu i oprogramowania Digital Signage (partnerstwo z Four Winds Interactive, LG, Sharp, Samsung)
 • Zespół programistów wewnątrz organizacji pozwalający na szybkie wypuszczanie poprawek i nowych wersji oprogramowania
A może wolałbyś od razu uzyskać spersonalizowaną ofertę? Zostań naszym klientem już dziś

Nasze realizacje

Wdrożenie hurtowni danych SAP BW

Projekt realizowany przez S&T na potrzeby Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol to przykład realizacji z zakresu Business Intelligence, której celem było stworzenie środowiska raportowo-analitycznego przedsiębiorstwa.

Migracja SAP BW do SAP BW on HANA, wdrożenie SAP Business Objects

Realizacja projektu migracji hurtowni danych SAP BW na platformę SAP HANA oraz wdrożenie analizy obszaru akcyzy na nowej platformie w spółce PERN miało na celu wyposażenie klienta w wydajne i spójne środowisko raportowo-analityczne z obszaru Business Intelligence.

Budowa kokpitów menedżerskich dla systemu SAP

Zadaniem projektu budowy kokpitów menedżerskich dla spółki PERN było stworzenie środowiska do raportowania i analiz typu Business Intelligence dla danych pochodzących ze wskazanych obszarów oprogramowania SAP ERP oraz zewnętrznych aplikacji planistycznych.

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.