Przyznane wyróżnienie potwierdza dojrzałość oraz właściwe funkcjonowanie i doskonalenie naszego zintegrowanego systemu zarządzania, a także bardzo dobrą współpracę z jednostką certyfikującą.

W dniach 24-27 września 2019 r. w Rynie odbyła się XV Konferencja organizowana przez Centrum Certyfikacji Jakości Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie nt. „Problematyka normalizacji, jakości i kodyfikacji w aspekcie integracji z NATO i Unią Europejską”. W Konferencji uczestniczyli przedstawiciele wielu organizacji, w tym m.in. reprezentanci instytutów naukowo-badawczych, uczelni wyższych, stowarzyszeń Forum ISO 9001 oraz ISO 14000. Największą grupę uczestników stanowili przedstawiciele organizacji certyfikowanych przez CCJ, wśród których są S&T Services Polska Sp. Z o.o oraz S&T Poland Sp. Zo.o. Łącznie było ponad 170 uczestników z około 100 firm.

W pierwszym dniu Konferencji podczas Uroczystej Gali odebraliśmy wyróżnienie w kategorii zintegrowane systemy zarządzania z rąk Pana płk dr hab. inż. Szymona Mitkowa, prof. WAT – Dziekana Wydziału Logistyki WAT oraz Pani dr inż. Joanny Jasińskiej – Dyrektora Centrum Certyfikacji Jakości WAT.

Przyznane wyróżnienie potwierdza dojrzałość oraz właściwe funkcjonowanie i doskonalenie naszego zintegrowanego systemu zarządzania (ISO 9001, AQAP 2210, AQAP 2110, WSK i Koncesja), a także bardzo dobrą współpracę obu spółek S&T z jednostką certyfikującą. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania i codziennej pracy naszych pracowników.

Zobacz podobne

17.09.2021

S&T jednym z najlepszych partnerów CLICO w 2020 r.

Podczas uroczystego spotkania zespół S&T otrzymał wyróżnienie jako III najlepszy partner handlowy firmy CLICO w 2020 r.
17.06.2021

S&T liderem wdrożeń SAP S/4HANA Cloud

Spółka S&T AG po raz drugi otrzymała prestiżową nagrodę Partnera Roku przyznawaną przez SAP w kategorii SAP S/4HANA Cloud, a S&T w Polsce uzyskało autoryzację RISE with S/4HANA Cloud Private Edition.
24.05.2021

Certyfikacja S&T w obszarze Customer Experience rozwiązań Cisco

Znaczna część użytkowników produktów Cisco nie wykorzystuje w pełni ich całego potencjału. Powodów jest wiele – brak czasu, brak wiedzy, nieodpowiednie dobranie rozwiązania.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.