Przyznane wyróżnienie potwierdza dojrzałość oraz właściwe funkcjonowanie i doskonalenie naszego zintegrowanego systemu zarządzania, a także bardzo dobrą współpracę z jednostką certyfikującą.

W dniach 24-27 września 2019 r. w Rynie odbyła się XV Konferencja organizowana przez Centrum Certyfikacji Jakości Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie nt. „Problematyka normalizacji, jakości i kodyfikacji w aspekcie integracji z NATO i Unią Europejską”. W Konferencji uczestniczyli przedstawiciele wielu organizacji, w tym m.in. reprezentanci instytutów naukowo-badawczych, uczelni wyższych, stowarzyszeń Forum ISO 9001 oraz ISO 14000. Największą grupę uczestników stanowili przedstawiciele organizacji certyfikowanych przez CCJ, wśród których są S&T Services Polska Sp. Z o.o oraz S&T Poland Sp. Zo.o. Łącznie było ponad 170 uczestników z około 100 firm.

W pierwszym dniu Konferencji podczas Uroczystej Gali odebraliśmy wyróżnienie w kategorii zintegrowane systemy zarządzania z rąk Pana płk dr hab. inż. Szymona Mitkowa, prof. WAT – Dziekana Wydziału Logistyki WAT oraz Pani dr inż. Joanny Jasińskiej – Dyrektora Centrum Certyfikacji Jakości WAT.

Przyznane wyróżnienie potwierdza dojrzałość oraz właściwe funkcjonowanie i doskonalenie naszego zintegrowanego systemu zarządzania (ISO 9001, AQAP 2210, AQAP 2110, WSK i Koncesja), a także bardzo dobrą współpracę obu spółek S&T z jednostką certyfikującą. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania i codziennej pracy naszych pracowników.

Zobacz podobne

03.02.2020

Intensywny rozwój kompetencji S&T w zakresie bezpieczeństwa sieciowego

Rok 2019 upłynął w S&T pod znakiem poszerzania kompetencji technicznych w zakresie cyberbezpieczeństwa. Firma zrealizowała kilka znaczących kontraktów w obszarze bezpieczeństwa sieciowego. Do najbardziej zaawansowanych wdrożeń w tym zakresie należą realizacje dla Prokuratury Krajowej, Centrum Informatyki Ministerstwa Finansów oraz MSWiA.
06.09.2019

S&T w Polsce 4 firmą o największej sprzedaży do sektora transportu

Spółka S&T w Polsce zajęła czwarte miejsce w kategorii sprzedaży do sektora transportu, logistyki i spedycji. Największy wzrost w stosunku do roku poprzedniego firma zanotowała w zysku brutto (73 proc.) i sprzedaży oprogramowania (37 proc.).
03.07.2019

S&T potwierdza swoje kompetencje w obszarze rozwiązań Hitachi Vantara

S&T po raz trzeci została uhonorowana tytułem najlepszej w Polsce firmy serwisowej Hitachi Vantara.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie.
Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.


Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.

Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.