Przyznane wyróżnienie potwierdza dojrzałość oraz właściwe funkcjonowanie i doskonalenie naszego zintegrowanego systemu zarządzania, a także bardzo dobrą współpracę z jednostką certyfikującą.

W dniach 24-27 września 2019 r. w Rynie odbyła się XV Konferencja organizowana przez Centrum Certyfikacji Jakości Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie nt. „Problematyka normalizacji, jakości i kodyfikacji w aspekcie integracji z NATO i Unią Europejską”. W Konferencji uczestniczyli przedstawiciele wielu organizacji, w tym m.in. reprezentanci instytutów naukowo-badawczych, uczelni wyższych, stowarzyszeń Forum ISO 9001 oraz ISO 14000. Największą grupę uczestników stanowili przedstawiciele organizacji certyfikowanych przez CCJ, wśród których są S&T Services Polska Sp. Z o.o oraz S&T Poland Sp. Zo.o. Łącznie było ponad 170 uczestników z około 100 firm.

W pierwszym dniu Konferencji podczas Uroczystej Gali odebraliśmy wyróżnienie w kategorii zintegrowane systemy zarządzania z rąk Pana płk dr hab. inż. Szymona Mitkowa, prof. WAT – Dziekana Wydziału Logistyki WAT oraz Pani dr inż. Joanny Jasińskiej – Dyrektora Centrum Certyfikacji Jakości WAT.

Przyznane wyróżnienie potwierdza dojrzałość oraz właściwe funkcjonowanie i doskonalenie naszego zintegrowanego systemu zarządzania (ISO 9001, AQAP 2210, AQAP 2110, WSK i Koncesja), a także bardzo dobrą współpracę obu spółek S&T z jednostką certyfikującą. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania i codziennej pracy naszych pracowników.

Zobacz podobne

26.03.2021

S&T wśród najlepszych partnerów Infor w regionie

Przyznany tytuł Top Performer Partner firmy Infor w Europie Wschodniej za 2020 r. potwierdza, że S&T jest ważną częścią międzynarodowej sieci partnerskiej firmy Infor.
09.03.2021

S&T firmą z największą liczbą zaawansowanych kompetencji VMware

S&T jest jedynym w Polsce integratorem, który potwierdził najwyższy poziom kompetencji w zakresie rozwiązań Data Center Virtualization, Cloud Management and Automation oraz Digital Workspace.
28.01.2021

S&T złotym partnerem SAP!

Zespół S&T wdraża na polskim rynku rozwiązania oparte o technologię SAP. Firma jako certyfikowany partner serwisowy realizuje także najbardziej zaawansowane projekty z zakresu wsparcia aplikacyjnego SAP.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.