W produktowym portfolio Inforu pojawiła się nowa pozycja: Polish Business Extensions dla Infor LN. Jest to produkt Inforu, zaprojektowany i zaprogramowany przez S&T w standardach kodowania Infor.

Extensions to szeroki zakres wybranych rozszerzeń funkcjonalnych Infor LN, które stanowią odpowiedź na potrzeby biznesowe polskich firm-użytkowników Infor LN. Są to rozwiązania, które na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat sugerowali nam nasi Klienci, które projektowaliśmy podczas kolejnych wdrożeń LN lub które zostały wybrane na drodze głosowania podczas dorocznych polskich Konferencji Użytkowników Infor LN/BAAN. Tym samym Extensions odzwierciedlają bezpośrednio rzeczywiste potrzeby szybko rosnących firm lokalnych, dając przedsiębiorcom przewagę nad konkurencją dzięki usprawnieniu codziennych czynności. Rozwiązanie wspomaga też optymalizację pracy wielu firm międzynarodowych z oddziałami w Polsce.

Produkt jest obecnie dostępny dla wersji Infor LN 10.5 on premise; niedługo zostanie przeniesiony również do chmurowej wersji LN. Chociaż w wersji Infor LN 10.6 wiele funkcjonalności oferowanych przez Extensions zostanie przeniesionych na standardowy poziom oprogramowania LN, zostaną one zastąpione nowymi przydatnymi i konkurencyjnymi rozwiązaniami, które obecnie są opracowywane.

Wprowadzając do swojego portfolio produkt opracowany przez partnera, Infor ponownie wyraził zaufanie do roli pełnionej przez S&T na polskim rynku.

S&T ma ponad 20 lat doświadczenia we wdrażaniu Infor LN/BAAN w Polsce, ma ponad setkę firm pod opieką oraz jest wyłącznym autorem polskiej lokalizacji tych systemów.

Zobacz podobne

06.09.2021

S&T i OpenText zacieśniają współpracę

Do grona strategicznych partnerów S&T dołącza OpenText – światowy lider rozwiązań klasy ECM przeznaczonych do zarządzania dokumentami i treścią w ramach procesów biznesowych.
21.10.2020

Nowa struktura JPK V7M dla systemu SAP w aplikacji S&T

Od 1 października 2020 r. wszystkich podatników VAT obowiązuje nowy Jednolity Plik Kontrolny – JPK V7. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, S&T rozbudowało swoje autorskie rozwiązanie „Kreator JPK dla SAP” o strukturę JPK V7M.
24.06.2020

93 proc. ankietowanych przez nas Klientów poleciłoby usługi S&T

Jak wynika z badania satysfakcji, które zostało przeprowadzone w kwietniu br., zdecydowana większość klientów biorących udział w badaniu pozytywnie ocenia współpracę z S&T i rekomendowałaby nasze usługi innym firmom.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.