W listopadzie firma S&T została uhonorowana dwiema nagrodami za wyróżniającą się współpracę i wkład w rozwój sprzedaży na rynku rozwiązań IT.

Skuteczna realizacja projektów i dostarczenie klientom końcowym oczekiwanych rozwiązań jest możliwe dzięki ścisłej współpracy S&T z dostawcami rozwiązań IT. Nasza firma dysponuje specjalistycznymi zespołami wdrożeniowymi w najpopularniejszych na rynku technologiach. Posiadamy oficjalny status partnerski i potwierdzone kompetencje wdrożeniowe od ponad 40 firm. Współpraca na najwyższym poziomie z naszymi partnerami technologicznymi stanowi dla S&T istotny element strategii biznesowej.

Podczas gali z okazji 20-lecia obecności firmy Fortinet na polskim rynku zostaliśmy uhonorowani za długoletnią współpracę oraz otworzenie nowego rozdziału we wdrożeniach dużych projektów dla administracji centralnej. S&T wyróżnione zostało wśród 5 firm szczególnie zasłużonych w Polsce za rozwój rozwiązań w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Także w ubiegłym miesiącu, podczas konferencji Huawei Eco-Connect Poland 2020, Wojciech Gliniecki w imieniu naszego zespołu odebrał nagrodę Outstanding Business Partner of the Year od firmy Huawei.

Jako integrator IT koncentrujemy się na adoptowaniu nowych technologii i szybkim przekształcaniu ich w funkcjonalne narzędzia wspierające biznes. Współpracując z wieloma partnerami łączymy różne kompetencje, niezbędne do kompleksowej obsługi procesów cyfrowych. Wdrażając nowe narzędzia IT, zawsze dokładamy najwyższej staranności, żeby środowiska naszych Klientów były bezpieczne, niezawodne, a także proste w obsłudze powdrożeniowej.

Avatar
Wojciech Gliniecki

Infrastructure Director, S&T

Otrzymane tytuły, potwierdzają, że nasze usługi są realizowane w sposób profesjonalny oraz zgodny z najlepszymi praktykami w branży IT. To także uznanie pracy naszego zespołu sprzedażowego i wdrożeniowego.

Zobacz podobne

24.05.2021

Certyfikacja S&T w obszarze Customer Experience rozwiązań Cisco

Znaczna część użytkowników produktów Cisco nie wykorzystuje w pełni ich całego potencjału. Powodów jest wiele – brak czasu, brak wiedzy, nieodpowiednie dobranie rozwiązania.
24.05.2021

S&T Tytanowym Partnerem Dell Technologies

W 2021 r. firma S&T uzyskała tytuł Dell Titanium Solutions Provider i tym samym dołączyła do elitarnego grona firm z najwyższym poziomem partnerskim firmy Dell Technologies.
24.05.2021

S&T kolejny rok złotym partnerem Cisco

Najwyższy poziom partnerstwa Cisco Gold Integrator potwierdza wysoki poziom kompetencji S&T oraz duże doświadczenie integratora we wdrażaniu rozwiązań firmy Cisco.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.