S&T zostało partnerem OpenText World EMEA 2022-  największej na świecie konferencji poświęconej zarządzaniu informacją. To interaktywne wydarzenie będzie gościć na żywo na Allianz Arena – siedzibie klubu FC Bayern Monachium – w dniach 21-22 czerwca.

OpenText World 2022 gromadzi czołowych ekspertów w dziedzinie zarządzania informacją i  partnerów strategicznych firmy OpenText. Najważniejszym punktem wydarzenia będzie przemówienie CEO i CTO w firmie OpenText – Marka J. Barrenechea, który przedstawi spostrzeżenia w jaki sposób w stale zmieniające się zasady prowadzenia działalności gospodarczej wpływają na automatyzację,  czy zmiany w łańcuchach dostaw.

Firmy, które korzystają z siły danych, pięciokrotnie częściej podejmują szybsze i lepsze decyzje. Jednocześnie w praktyce dwie trzecie danych pozyskiwanych przez organizacje nie jest w żaden sposób przetwarzanych. Stale rosnąca liczba informacji oraz źródeł, z których płyną, sprawiają, że nieodzowne w biznesie stają się już nie tylko hurtownie danych, ale i specjalistyczne rozwiązania typu Enterprise Content Management, pozwalające na optymalizację i automatyzację procesów zarządzania informacją. S&T od lat wspiera klientów z sektora publicznego i komercyjnego w wyborze i wdrożeniu aplikacji do zarządzania treścią i danymi. W ramach partnerstwa technologicznego z firmą OpenText systematycznie poszerzamy naszą ofertę w tym obszarze. Dlatego tak ważna jest dla nas obecność na konferencji OpenText World EMEA 2022 i możliwość wysłuchania wielu inspirujących prezentacji od największych światowych ekspertów w tej dziedzinie. 

Avatar
Patryk Borzęcki

SAP Segment Director, S&T

Do pana Barrenechei dołączy Christian Klein, CEO and Member of the Executive Board of SAP SE, który opowie o tym, jak dzięki wspólnym wartościom, takim jak koncentracja na kliencie, zrównoważony rozwój czy różnorodność udało się zbudować technologiczne partnerstwo pomiędzy OpenText i SAP. Rozmówcy zastanowią się również nad tym, w jaki sposób innowacje w zarządzaniu informacją oparte na chmurze już teraz wspierają największe światowe organizacje w drodze ich transformacji cyfrowych.

Podczas konferencji  Muhi Majzoub – Chief Product Officer w firmie OpenText, podzieli się także swoim spostrzeżeniami na temat kluczowych trendów w branży, które wspierają postęp w obszarze nowoczesnej pracy, cyfryzacji łańcuchów dostaw, kreowania nowych doświadczeń komunikacyjnych, budowania bezpieczniejszego świata i uwalniania kreatywności programistów.

W wydarzeniu w roli prelegenta weźmie udział również Chris Adamkowski, Head of Strategic Enterprise Sector, w Google, który opowie o wspólnie realizowanych projektach z ramach partnerstwa z firmą OpenText.

OpenText to stabilna technologia, bliska systemom oraz rozwiązaniom SAP, w pełni z nimi integrowana. Wdrożenie systemu OpenText umożliwia sprawne wyszukiwanie treści po różnych rodzajach i formatach, co staje się coraz bardziej kluczowe w przedsiębiorstwach działających w szybko digitalizującym się świecie. Co również bardzo istotne wdrożenie oprogramowania nie trwa długo, a samo rozwiązanie jest bardzo intuicyjne i proste w obsłudze. Nie wymaga ono reorganizacji pracy przedsiębiorstwa na czas wdrożenia.- dodaje Patryk Borzęcki.

Avatar
Patryk Borzęcki

SAP Segment Director, S&T

Wśród kluczowych prelegentów, którzy podzielą się swoimi pomysłami i praktycznymi doświadczeniami związanymi z wykorzystaniem technologii do zarządzania informacją w celu stymulowania rozwoju biznesu, znajdą się również:

 • Horsten Camin, Corporate Vice President, Henkel
 • Carsten Trapp, Head of Corporate Information Technology, Carl Zeiss AG
 • Angel Donchev, Vice President and Platform Tech Lead, Maersk

W programie także:

 • Fora branżowe i regionalne, które pozwolą zgłębić trendy rynkowe, wyzwania i obszary strategicznych inwestycji, które mają dziś największe znaczenie dla organizacji w regionie EMEA.
 • Interaktywne laboratoria dające możliwość nie tylko poznania najnowszych rozwiązań OpenText, ale również wniesienia wkładu w tworzenie map drogowych produktów.
 • Kursy szkoleniowe

Szczegółowa agenda konferencji OpenText World EMEA 2022 dostępna jest na www.opentextworld.com/event/

Zobacz podobne

14.11.2019

Skuteczne projekty w centrum zainteresowania

7-8 listopada w Warszawie odbyła się XXII Konferencja IPMA Polska, poświęcona zarządzaniu projektami i wyzwaniom, które niesie ze sobą ewolucja technologii.
29.10.2019

Spotkania Techniczne w S&T

Kolejne warsztaty w ramach Spotkań Technicznych w S&T już za nami. Podczas całodniowego szkolenia nasi eksperci pokazywali skuteczne możliwości wykrywania i reagowania na ataki wewnętrzne i zewnętrzne za pomocą platformy Splunk Enterprise.
09.10.2019

Spotkajmy się na SAP Utilities Day – PowerStorm 2019

S&T po raz kolejny partnerem SAP Utilities Day - PowerStorm 2019. Zapraszamy do Krakowa 22 października 2019.
A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.