Oferujemy szeroki zakres usług utrzymaniowych i serwisowych w trybie 24/7/365 na terenie całej Polski. Udostępniamy wykwalifikowanych specjalistów IT, zapewniamy opiekę informatyczną użytkownikom końcowym, a także zajmujemy się serwisem urządzeń.

Co znajdziesz w naszej ofercie

Firma oferuje kompleksowy outsourcing usług IT, stałą obsługę serwisową oraz szeroki zakres usług utrzymaniowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Zatrudniamy doświadczony zespół managerów serwisowych, odpowiadający zarówno za lokalne, jak i międzynarodowe umowy utrzymaniowe.

Wyróżniki S&T

S&T świadczy usługi serwisowe w trybie 24/7/365, a sieć 13 biur regionalnych umożliwia dojazd do każdej lokalizacji w Polsce w ciągu 2 godzin od momentu zgłoszenia awarii. Od ponad 10 lat systematycznie wspieramy funkcjonowanie rozbudowanych systemów bezpieczeństwa i zapewniamy wsparcie aplikacyjne dla oprogramowania Infor czy SAP. Dysponujemy wyspecjalizowanymi zasobami zajmującymi się zabezpieczaniem środowisk wirtualnych, a także zarządzaniem i administrowaniem siecią. Dzięki szerokim możliwościom jesteśmy w stanie pomóc w przypadku różnych typów technologii wykorzystywanych w przedsiębiorstwach.

Korzyści biznesowe

Do najważniejszych korzyści, jakie mogą zyskać przedsiębiorstwa współpracujące z S&T w zakresie całodobowych usług IT należy m.in. możliwość uzyskania wysokiego poziomu bezpieczeństwa informatycznego, utrzymanie ciągłości działania biznesu i odciążenie pracowników od zadań związanych z rozwojem najważniejszych systemów IT.

A może wolałbyś od razu uzyskać spersonalizowaną ofertę? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Nasze najnowsze realizacje w obszarze usługi IT

  Aktualizacja oprogramowania ERP w spółce SIPMA

  Spółka SIPMA przy wsparciu S&T zaktualizowała swój system ERP do wersji Infor LN 10.7. Podniesienie to jest znaczącym projektem migracyjnym w ciągu ponad 20 lat wykorzystywania przez spółkę oprogramowania Infor (wcześniej Baan 4).

  Nowe funkcjonalności systemu do monitorowania poziomu radiacji

  Kontrakt objął wdrożenie oprogramowania i narzędzi do analizy i raportowania dla Centrum Analizy Danych Centrum ds. Zdarzeń Radiacyjnych Państwowej Agencji Atomistyki.

  Wsparcie serwisowe 16 tys. urządzeń w supermarketach, marketach i expressach

  Kontrakt obejmuje diagnozowanie przyczyn awarii i realizowanie napraw takich urządzeń jak: POS-y wraz z peryferiami, drukarki fiskalne, skanery, wagi elektroniczne i inne, oraz kompleksową instalację infrastruktury IT.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.