Specjalizujemy się w projektowaniu i integrowaniu zaawansowanych systemów wspierających zarządzanie. W naszym portfolio oferujemy wdrażanie rozwiązań klasy ERP, APS, MES, SCADA, BI, ECM oraz EAM. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem zdobytym w wielu kompleksowych projektach prowadzonych dla największych organizacji sektora prywatnego i publicznego. Współpracując z wieloma partnerami, łączymy różne kompetencje niezbędne do kompleksowej realizacji procesów związanych z transformacją cyfrową.

Co znajdziesz w naszej ofercie

Wdrażamy oprogramowanie zarówno na infrastrukturze zamawiającego, jak i w modelu usługowym (SaaS) czy subskrypcyjnym – bez konieczności zakupu i utrzymywania dodatkowych zasobów informatycznych. Współpracujemy z wieloma partnerami i łączymy różne kompetencje niezbędne do kompleksowej realizacji procesów związanych z transformacją cyfrową. Oferujemy sprawdzone narzędzia informatyczne dostosowane do specyfiki branży.

Wyróżniki S&T

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP i produktów uzupełniających. Pod naszą stałą opieką serwisową pozostaje ponad 80 przedsiębiorstwach produkcyjnych. W strukturach S&T funkcjonują działy serwisowe specjalizujące się we wsparciu aplikacyjnym wiodących systemów dziedzinowych. Dysponujemy własnym zespołem developerskim mogącym szybko i sprawnie reagować na zmiany prawne.

Korzyści biznesowe

Systemy wspierające zarządzanie umożliwiają pełne zdigitalizowanie procedur, unifikację i standaryzację przepływu danych w firmie oraz niwelują konieczność używania kilku niepołączonych ze sobą systemów na rzecz jednego całościowego, obejmującego wszystkie elementy funkcjonowania przedsiębiorstwa.

A może wolałbyś od razu uzyskać spersonalizowaną ofertę? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Nasze najnowsze realizacje w obszarze systemów do zarządzania przedsiębiorstwem

  Aktualizacja oprogramowania ERP w spółce SIPMA

  Spółka SIPMA przy wsparciu S&T zaktualizowała swój system ERP do wersji Infor LN 10.7. Podniesienie to jest znaczącym projektem migracyjnym w ciągu ponad 20 lat wykorzystywania przez spółkę oprogramowania Infor (wcześniej Baan 4).

  Podniesienie wersji systemu ERP w LTG Poland

  Wdrożenie systemu LN 10.7, w ramach projektu globalnej wymiany oprogramowania ERP w międzynarodowej grupie Luminator.

  Ogólnopolska hurtownia danych o zdarzeniach medycznych

  W ramach projektu realizowanego na rzecz Centrum e-Zdrowia S&T zbudowało jedną z największych w Polsce hurtowni danych, zasilanej informacjami z wielu systemów centralnych.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.