Zapotrzebowanie na energię elektryczną nieprzerwanie rośnie. Już dziś firmy energetyczne promują świadome i racjonalne korzystanie z jej zasobów. 

Dzięki oferowanym przez S&T inteligentnym licznikom operatorzy spełnią wymagania prawne i będą mogli efektywnie zarządzać siecią energetyczną. Swoim klientom zaoferują atrakcyjne, dynamiczne taryfy i realne zarządzanie zużyciem energii elektrycznej.

Poznaj zaawansowane rozwiązania, które S&T oferuje w zakresie smart meteringu.

Zobacz więcej>>

Co znajdziesz w naszej ofercie

Inteligentne opomiarowanie energii elektrycznej to przede wszystkim liczniki oraz zaawansowana infrastruktura pomiarowa AMI. Oprócz urządzeń gwarantujących sprawne i dokładne odczyty zużycia prądu, S&T oferuje także oprogramowanie zapewniające archiwizacje danych w systemie oraz pełne wsparcie techniczne w formule on-site.

Zobacz więcej

Rynek inteligentnych liczników energii elektrycznej

Smart Metering to nie tylko produkcja i dostarczanie nowych urządzeń, ale także proces ich wymiany. Systematycznie rośnie także znaczenie usług i oprogramowania związanych z inteligentnym opomiarowaniem. Pozyskane odczyty, poddawane są analizie i umożliwiają nie tylko optymalizację zużycia energii, ale również dostosowanie taryf do zmian na rynku energetycznym. Generowane przez inteligentne liczniki dane są istotne dla operatorów – pozwalają skutecznie zarządzać siecią i planować jej zrównoważony rozwój.

Zobacz więcej

Co nas wyróżnia

Doświadczenie S&T łączy wiele branż i obejmuje pełen pakiet kompetencji: od produkcji, poprzez implementację bezpiecznych rozwiązań komunikacyjnych, po uruchomienie liczników w infrastrukturze klienta. W naszym portfolio znajdują się projekty zrealizowane m.in. dla firm energetycznych, liderów IT, administracji publicznej oraz podmiotów pracujących w wysokich protokołach bezpieczeństwa. 

A może wolałbyś od razu uzyskać spersonalizowaną ofertę? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Nasze najnowsze realizacje

  Pierwsze w Polsce wdrożenie SAP S4/HANA dla instytucji publicznej

  Projekt dostawy zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP zrealizowany przez S&T dla Agencji Rezerw Materiałowych to pierwsze wdrożenie SAP S4/HANA u klienta publicznego w Polsce.

  Wdrożenie systemu ERP w firmie Mega w trzy miesiące

  Implementacja rozwiązania Infor LN, z wykorzystaniem komponentów klasy business social media oraz workflow w powiązaniu ze zintegrowanymi aplikacjami mobilnymi.

  Wdrożenie hurtowni danych SAP BW

  Projekt realizowany przez S&T na potrzeby Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol to przykład realizacji z zakresu Business Intelligence, której celem było stworzenie środowiska raportowo-analitycznego przedsiębiorstwa.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.