Budowa i utrzymanie krytycznej infrastruktury IT to jeden z kluczowych obszarów naszej działalności. Specjalizujemy się w migracji i aktualizacji infrastruktury krytycznej. Koncentrujemy się na projektowaniu zintegrowanych systemów bezpieczeństwa. Naszym Klientom zapewniamy korzystne warunki zakupu sprzętu. Nasze doświadczenie w zakresie budowy infrastruktury IT wykorzystujemy do poprawy działalności biznesowej i bezpieczeństwa informatycznego firm z którymi współpracujemy.

Co znajdziesz w naszej ofercie

Przeprowadzamy kompleksowe audyty pozwalające zdefiniować u naszych Klientów obszary, które mogą stać się potencjalnym źródłem danych. Oferujemy budowę zintegrowanych systemów kopii zapasowych, które są jednym z podstawowych narzędzi gwarantujących utrzymanie ciągłości działania w razie wystąpienia zdarzeń nieprzewidzianych.

Kompetencje w projektowaniu rozwiązań

W naszym portfolio znajdują się rozwiązania największych światowych producentów. Dysponujemy specjalistycznymi zespołami wdrożeniowymi w najpopularniejszych na rynku urządzeniach i narzędziach IT. Posiadamy oficjalny status partnera i potwierdzone kompetencje wdrożeniowe od ponad 40 firm technologicznych, do których należą m.in CISCO, DELL, Hitachi, HPE, PaloAlto. Gwarantujemy elastyczność w dostosowaniu różnego rodzaju technologii do potrzeb każdego Klienta.

Szerokie możliwości zastosowania

Z naszych usług w obszarze projektowania rozwiązań infrastrukturalnych korzystają z przedsiębiorstwa z bardzo zróżnicowanych sektorów gospodarki. Wdrażane przez nas technologie i narzędzia IT wspierają zarówno największe w Polsce instytucje publiczne jak i firmy produkcyjne, handlowe czy usługowe. Z naszego wsparcia skorzystały m.in. Główny Urząd Statystyczny, Urząd Dozoru Technicznego, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Rodziny.

A może wolałbyś od razu uzyskać spersonalizowaną ofertę? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

Nasze najnowsze realizacje w obszarze rozwiązania infrastrukturalne

Budowa architektury sieciowej pod system digitalizacji akt

Integracja w jednym środowisku informatycznym blisko 10 najbardziej niezawodnych technologii w obszarze budowy sieci i systemów bezpieczeństwa.

Dostawa urządzeń do kierowania i równoważenia ruchu sieciowego

S&T dostarczyło i skonfigurowało zestaw urządzeń kierowania i równoważenia ruchu sieciowego dla Polskiego Radia SA.

System zdalnego dostępu dla Centrum Informatyki Resortu Finansów

S&T zainstalowało urządzenia i wdrożyło System Zdalnego Dostępu dla 30 tys. użytkowników. Kontraktem objęta została także realizacja szkoleń i warsztatów wdrożeniowych dla pracowników resortu finansów.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.