Dysponujemy szerokim portfolio sprawdzonych narzędzi, z których projektujemy wielomodułowe rozwiązania informatyczne dedykowane dla biznesu. Świadczymy usługi przygotowywania oprogramowania zarówno w oparciu o technologie uznane na rynku komercyjnym, jak i te dostępne w modelu Open Source.

Co znajdziesz w naszej ofercie

Specjalizujemy się w rozwiązaniach poszerzających zakres spraw, które można załatwić w polskich urzędach drogą elektroniczną. Projektujemy dedykowane rozwiązania w obszarze budowy systemów wspomagania decyzji, które usprawniają proces zarządzania zasobami. Projektujemy usługi cyfrowe na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kompetencje w projektowaniu rozwiązań

S&T dysponuje doświadczonym zespołem z szerokimi kompetencjami eksperckimi. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w zakresie projektowania e-usług, GIS, aplikacji mobilnych czy rozwiązań dla sektora administracji publicznej. Do portfolio dedykowanych aplikacji biznesowych, które stworzyliśmy, należą takie rozwiązania jak Platforma Usług Elektronicznych dla Urzędu Patentowego, Punkt Informacyjny ds. Telekomunikacji dla Urzędu Komunikacji Elektronicznej, portal e-UDT dla Urzędu Dozoru Technicznego, czy platforma eZdrowie, wspierająca funkcjonowanie takich systemów jak: eRecepta, eSkierowanie, ePacjent, eGabinet czy eDokumentacja Medyczna.

Wyróżniki S&T

Cechami charakterystycznymi naszych działań są konsultacja i wsparcie na każdym etapie prac, a także dostosowywanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb Klienta. Opracowujemy kompleksowe rozwiązania w formule end-to-end włącznie z przeniesieniem praw autorskich na Klienta. Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie integracji z systemami i rejestrami centralnymi. Wspieramy firmy na każdym etapie budowy rozwiązania.

A może wolałbyś od razu uzyskać spersonalizowaną ofertę? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Nasze najnowsze realizacje w obszarze budowa dedykowanych aplikacji biznesowych

  Podniesienie wersji systemu ERP w LTG Poland

  Wdrożenie systemu LN 10.7, w ramach projektu globalnej wymiany oprogramowania ERP w międzynarodowej grupie Luminator.

  Serwis urządzeń sieciowych i okablowania w placówkach handlowych

  S&T od 2016 r. wspiera firmę Kaufland w zakresie obsługi serwisowej urządzeń sieciowych oraz utrzymania w sprawności sieci pasywnej.

  Wdrożenie systemu ERP w Metrze Warszawskim

  Wdrożenie systemu INFOR LN wraz z implementacją środowiska współpracy cyfrowej, INFOR Operating Services (IOS).

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.