Dysponujemy szerokim portfolio sprawdzonych narzędzi, z których projektujemy wielomodułowe rozwiązania informatyczne dedykowane dla biznesu. Świadczymy usługi przygotowywania oprogramowania zarówno w oparciu o technologie uznane na rynku komercyjnym, jak i te dostępne w modelu Open Source.

Co znajdziesz w naszej ofercie

Specjalizujemy się w rozwiązaniach poszerzających zakres spraw, które można załatwić w polskich urzędach drogą elektroniczną. Projektujemy dedykowane rozwiązania w obszarze budowy systemów wspomagania decyzji, które usprawniają proces zarządzania zasobami. Projektujemy usługi cyfrowe na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kompetencje w projektowaniu rozwiązań

S&T dysponuje doświadczonym zespołem z szerokimi kompetencjami eksperckimi. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w zakresie projektowania e-usług, GIS, aplikacji mobilnych czy rozwiązań dla sektora administracji publicznej. Do portfolio dedykowanych aplikacji biznesowych, które stworzyliśmy, należą takie rozwiązania jak Platforma Usług Elektronicznych dla Urzędu Patentowego, Punkt Informacyjny ds. Telekomunikacji dla Urzędu Komunikacji Elektronicznej, portal e-UDT dla Urzędu Dozoru Technicznego, czy platforma eZdrowie, wspierająca funkcjonowanie takich systemów jak: eRecepta, eSkierowanie, ePacjent, eGabinet czy eDokumentacja Medyczna.

Wyróżniki S&T

Cechami charakterystycznymi naszych działań są konsultacja i wsparcie na każdym etapie prac, a także dostosowywanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb Klienta. Opracowujemy kompleksowe rozwiązania w formule end-to-end włącznie z przeniesieniem praw autorskich na Klienta. Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie integracji z systemami i rejestrami centralnymi. Wspieramy firmy na każdym etapie budowy rozwiązania.

A może wolałbyś od razu uzyskać spersonalizowaną ofertę? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

Nasze najnowsze realizacje w obszarze budowa dedykowanych aplikacji biznesowych

Wdrożenie trwałego nośnika danych w Banku Gospodarstwa Krajowego

S&T dostarczyło i skonfigurowało trwały nośnik danych w oparciu o system obiektowy Hitachi Content Platform (HCP) dla Banku Gospodarstwa Krajowego.

Budowa architektury sieciowej pod system digitalizacji akt

Integracja w jednym środowisku informatycznym blisko 10 najbardziej niezawodnych technologii w obszarze budowy sieci i systemów bezpieczeństwa.

Dostawa urządzeń do kierowania i równoważenia ruchu sieciowego

S&T dostarczyło i skonfigurowało zestaw urządzeń kierowania i równoważenia ruchu sieciowego dla Polskiego Radia SA.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.