Do zespołu Business Solutions dołączył Jarosław Szerszenowicz, który odpowiadać będzie m.in za opracowanie strategii działania Segmentu SAP.

Z początkiem marca do zespołu Business Solutions, kierowanego przez Michała Wilbrandta dołączył Jarosław Szerszenowicz, który odpowiadać będzie za opracowanie strategii działania Segmentu SAP, rozwój strategii współpracy z partnerami i podwykonawcami, aktywne działania wspierające sprzedaż, zarządzanie zespołem i jego kompetencjami oraz realizację wyniku finansowego. W pierwszej kolejności Jarek skoncentruje się na rozbudowie umiejętności  S&T w obszarze migracji na Platformę SAP Hana oraz na pogłębieniu naszych kwalifikacji w zakresie wykorzystywania rozwiązań klasy Business Intelligence do szacowania ryzyka awarii urządzeń.

Jarek jest absolwentem studiów Executive MBA GFKM/UG i IAE Aix-Marseille Graduate School of Management, posiada ponad 15 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania w obszarze IT.  Jako manager koncentrował się m.in. na realizacji projektów z obszaru analityki biznesowej i transformacji cyfrowych. Pracował dla największych firm komercyjnych w branżach: kosmetycznej, farmaceutycznej i logistycznej. Z rozwiązaniami SAP jest związany od 2006.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.