Grupa S&T opublikowała coroczny raport dotyczący kondycji biznesowej spółki. Został przygotowany z myślą o podsumowaniu osiągnięć roku 2019 i zaprezentowaniu prognoz na lata nadchodzące.

img
W raporcie można przeczytać między innymi o:

  • wynikach finansowych Holdingu,
  • działaniach prośrodowiskowych Grupy S&T,
  • strategii „plan-build-run” wdrażanej w Europie Środkowo-Wschodniej,
  • rozwiązaniach branżowych Holdingu,
  • naszych działaniach R&D.

Zapraszamy do pobrania raportu rocznego Grupy S&T AG:
pobierz  Pobierz raport

Międzynarodowa Grupa S&T jest jednym z czołowych dostawców usług i rozwiązań IT w Europie Środkowej i Wschodniej. Jako dostawca usług informatycznych, S&T od wielu lat zapewnia klientom pełne wsparcie w ramach realizacji projektów IT. Wachlarz oferowanych przez S&T usług obejmuje szerokie spektrum działań, od planowania i wdrażania (integracji), aż po długoterminową eksploatację (outsourcing). S&T świadczy wszelkie usługi niezbędne do realizacji projektów IT. Klientami grupy są zarówno duże międzynarodowe korporacje, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa z różnych branż. Grupa notowana jest na giełdzie we Frankfurcie. Zatrudnia ponad 4 tys. pracowników w 25 krajach na całym świecie.

Zobacz podobne

24.06.2020

Tablety S&T dla szkół

Po przeniesieniu całej polskiej edukacji do sieci okazało się, że dostęp do odpowiednio skonfigurowanego sprzętu i oprogramowania jest zupełnie kluczowy dla płynnego procesu nauczania. I nie da się tego zrobić bez odpowiednich narzędzi informatycznych. Zobaczcie jak poradzono sobie z tym wyzwaniem w Chorwacji.
25.05.2020

Wyniki finansowe za 2019 rok Grupy technologicznej S&T AG

Grupa S&T AG, do której należą spółki działające na polskim rynku: S&T Poland i S&T Services, w 2019 r. odnotowała 13% wzrost sprzedaży do poziomu 1 122,9 mln EUR w stosunku do roku poprzedniego.
22.05.2020

Doświadczenie w cyfryzacji administracji w krajach Europy Środkowo-Wschodniej

Zintegrowane systemy wymiany informacji, zarządzania zasobami czy rozbudowa infrastruktury IT to tylko nieliczne przykłady rozwiązań wdrażanych przez S&T. Zapraszamy do zapoznania się z przykładami realizacji Grupy S&T dla administracji centralnej . 

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie.
Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.


Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.

Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.