Grupa S&T opublikowała coroczny raport dotyczący kondycji biznesowej spółki. Został przygotowany z myślą o podsumowaniu osiągnięć roku 2019 i zaprezentowaniu prognoz na lata nadchodzące.

img

W raporcie można przeczytać między innymi o:

 • Wynikach finansowych Holdingu,
 • Działaniach prośrodowiskowych Grupy S&T,
 • Strategii „plan-build-run” wdrażanej w Europie Środkowo-Wschodniej,
 • Rozwiązaniach branżowych Holdingu,
 • Naszych działaniach R&D.

Zapraszamy do pobrania raportu rocznego Grupy S&T AG
pobierz Pobierz raport

Międzynarodowa Grupa S&T jest jednym z czołowych dostawców usług i rozwiązań IT w Europie Środkowej i Wschodniej. Jako dostawca usług informatycznych, S&T od wielu lat zapewnia klientom pełne wsparcie w ramach realizacji projektów IT. Wachlarz oferowanych przez S&T usług obejmuje szerokie spektrum działań, od planowania i wdrażania (integracji), aż po długoterminową eksploatację (outsourcing). S&T świadczy wszelkie usługi niezbędne do realizacji projektów IT. Klientami grupy są zarówno duże międzynarodowe korporacje, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa z różnych branż. Grupa notowana jest na giełdzie we Frankfurcie. Zatrudnia ponad 4 tys. pracowników w 25 krajach na całym świecie.

Zobacz podobne

10.08.2021

Kolejny wzrost ilości zamówień w Grupie S&T

Jeden z największych na świecie międzynarodowych holdingów technologicznych - S&T AG w drugim kwartale 2021 r. ponownie notuje wysoki wolumen zamówień, które po raz kolejny przewyższa zaplanowane na ten okres przychody.
24.06.2020

Tablety S&T dla szkół

Po przeniesieniu całej polskiej edukacji do sieci okazało się, że dostęp do odpowiednio skonfigurowanego sprzętu i oprogramowania jest zupełnie kluczowy dla płynnego procesu nauczania. I nie da się tego zrobić bez odpowiednich narzędzi informatycznych. Zobaczcie jak poradzono sobie z tym wyzwaniem w Chorwacji.
25.05.2020

Wyniki finansowe za 2019 rok grupy technologicznej S&T AG

Grupa S&T AG, do której należą spółki działające na polskim rynku: S&T Poland i S&T Services, w 2019 r. odnotowała 13 proc. wzrost sprzedaży do poziomu 1 122,9 mln EUR w stosunku do roku poprzedniego.

Zapisz się na newsletter S&T

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.