S&T z sukcesem zakończyło projekt modernizacji informatycznej w polskich oddziałach holdingu ATALIAN. W ramach podpisanego wiosną kontraktu serwisanci S&T objęli swoją opieką ponad 400 lokalnych pracowników koncernu.

W ramach projektu w firmie ATALIAN wdrożono nowe narzędzia, w tym system monitorujący, system do zarządzania zgłoszeniami oraz profesjonalny system do zdalnego dostępu i przejmowania kontroli nad urządzeniami końcowymi. Co istotne, zakres projektu w toku jego trwania uległ znacznemu rozszerzeniu. Poprzedni dostawca usług wykazywał bardzo ograniczoną wolę współpracy przy przekazywaniu wiedzy i dostępu do informacji. Sytuację dodatkowo komplikował fakt, iż Klient miał niewystarczającą znajomość struktur utrzymywanych i standardów stosowanych przez poprzedniego partnera. Z tego względu projekt wymagał od S&T dużej elastyczności i umiejętności szybkiego i skutecznego reagowania na niespodziewane problemy. Pomimo wielu trudności udało się jednak dotrzymać terminu realizacji rozszerzonego zakresu umowy.

Od początku czerwca produkcyjnie działają też usługi wsparcia świadczone w ramach kontraktu. Dla przypomnienia: S&T wspiera pracowników ATALIAN w codziennej obsłudze urządzeń, aplikacji biurowych i systemów antywirusowych, a także prowadzi obsługę lokalnej domeny Active Directory, urządzeń i konfiguracji urządzeń sieciowych oraz lokalnych serwerów wraz z systemami operacyjnymi i kopiami zapasowymi. Usługi są realizowane w kilku lokalizacjach firmy na terenie całego kraju, w czterech trybach SLA, z których najbardziej restrykcyjny to 4 godziny w oknie serwisowym 8:00-16:00.

Zobacz podobne

23.09.2020

S&T wspiera cyberbezpieczeństwo w Ministerstwie Finansów

Firma S&T zrealizuje kontrakt o wartości blisko 20 mln zł na dostawę i wdrożenie Centralnego Systemu Zarządzania i urządzeń bezpieczeństwa sieci WAN dla jednostek organizacyjnych resortu finansów.
26.08.2020

S&T poprowadzi proces digitalizacji Prokuratury Krajowej

Kolejny organ administracji publicznej zaufał S&T i powierzył jej zadanie przeprowadzenia cyfryzacji swoich procedur. Na zlecenie Prokuratury Krajowej S&T zrealizuje wdrożenie systemu digitalizacji akt postępowań przygotowawczych w sprawach karnych.
22.07.2020

Nowe e-usługi w Urzędzie Patentowym

Platforma Usług Elektronicznych Urzędu Patentowego (PUEUP) zbudowana od podstaw przez zespół programistów S&T to kolejny krok w obszarze informatyzacji administracji publicznej.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.