Od 1 października 2020 r. wszystkich podatników VAT obowiązuje nowy Jednolity Plik Kontrolny – JPK V7. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, S&T rozbudowało swoje autorskie rozwiązanie „Kreator JPK dla SAP” o strukturę JPK V7M.

Pakiet S&T „Kreator JPK dla SAP” wraz z nową strukturą JPK V7M to rozwiązanie, które zapewnia całościową obsługę Jednolitych Plików Kontrolnych zgodnie z wymogami nałożonymi przez Ministerstwo Finansów. Rozwiązanie zaprojektowane przez zespół S&T w intuicyjny sposób pozwala na przekazanie drogą elektroniczną organom kontroli podatkowej wymaganych dokumentów w określonym terminie i formacie. Bardzo proste w obsłudze narzędzie oferuje pełną obsługę JPK_V7 w modelu generowanie – sprawdzenie – wysyłka. Aplikacja przygotowana przez zespół deweloperki S&T nie tylko gwarantuje zgodność z aktualnie istniejącymi przepisami i bezpieczeństwo przesyłanych danych, ale także dzięki specjalnie zastosowanym mechanizmom walidacyjnym minimalizuje ryzyko popełnienia błędów. Dodatkową zaletą narzędzia S&T jest łatwa i intuicyjna obsługa. W ramach usług oferowanych przez S&T klienci mają zagwarantowane również kompleksowe wsparcie aplikacyjne oraz doradztwo merytoryczne.

– Wytworzona przez nasz zespół aplikacja JPK V7M w istotny sposób redukuje możliwość popełnienia błędów, a co za tym idzie eliminuje ryzyko nałożenia wysokich kar, które grożą podatnikom za błędy w deklaracjach. Dodatkowo, według naszych Klientów, jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze. Największą satysfakcją jest dla nas fakt, że firmy, które dotychczas korzystały z tego typu narzędzi dostarczonych przez innych partnerów SAP decydują się na zmianę i zakup rozwiązania zaprojektowanego przez S&T.

Avatar
Patryk Borzęcki

SAP Segment Director, S&T

Aplikacja przygotowana przez zespół S&T została przetestowana i jest w pełni gotowa na wsparcie działań podatników i wysyłkę rozliczeń w nowym formacie. Z rozbudowanego o JPK V7M „Kreatora JPK dla SAP” korzysta już kilkadziesiąt firm, zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego.

Zobacz podobne

06.09.2021

S&T i OpenText zacieśniają współpracę

Do grona strategicznych partnerów S&T dołącza OpenText – światowy lider rozwiązań klasy ECM przeznaczonych do zarządzania dokumentami i treścią w ramach procesów biznesowych.
24.06.2020

93 proc. ankietowanych przez nas Klientów poleciłoby usługi S&T

Jak wynika z badania satysfakcji, które zostało przeprowadzone w kwietniu br., zdecydowana większość klientów biorących udział w badaniu pozytywnie ocenia współpracę z S&T i rekomendowałaby nasze usługi innym firmom.
23.06.2020

Nowe rozwiązanie SmartCheckout dla sektora retail w ofercie S&T

S&T nawiązało współpracę z firmą Xhockware w zakresie wdrażania nowych rozwiązań SmartCheckout, YouBeep i Self-Services Solution, które pomagają zapewnić bezpieczne alternatywy dla tradycyjnych zakupów.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.