S&T Services Polska Sp. z o.o. (dalej jako „S&T”) jest właścicielem praw autorskich do niniejszej strony internetowej. Wszelkie materiały w niej zawarte są chronione prawami autorskimi lub prawami ochronnymi wynikającymi z rejestracji znaków towarowych i przysługują S&T lub innym podmiotom trzecim. Rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne użycie utworów i znaków towarowych bez zgody podmiotu uprawnionego oznacza naruszenie prawa i pociąga za sobą odpowiedzialność cywilną oraz karną.

S&T zastrzega, że wszelkie treści podane na stronie internetowej mają charakter jedynie informacyjny i są aktualne na dzień ich zamieszczenia. S&T, w miarę możliwości, na bieżąco przeprowadza aktualizacje informacji podawanych na stronie internetowej, nie udziela jednak gwarancji, że zamieszczone informacje są kompleksowe, aktualne i wyczerpujące.

S&T nie gwarantuje, przydatności przekazywanych informacji i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za: negatywne skutki decyzji podjętych na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej; negatywne skutki wykorzystania informacji uzyskanych ze strony internetowej; za inne negatywne skutki wynikające z dostępu użytkownika do tej strony internetowej lub jego braku. Ilekroć podmioty są zainteresowane uzyskaniem informacji związanych z treściami zawartymi na stronie internetowej, powinny zasięgnąć oficjalnej porady S&T.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.