Dysponujemy specjalistycznymi zespołami wdrożeniowymi w najpopularniejszych na rynku technologiach. Posiadamy oficjalny status partnerski i potwierdzone kompetencje wdrożeniowe od ponad 40 firm, do których należą m.in.: Cisco, Dell, F5, Fujitsu, Hitachi, HP, IBM, Infor, McAfee, PaloAlto, SAP, SAS, VEEAM, VMware.

Wdrożenie nowych standardów wsparcia IT w grupie Atalian

Projekt modernizacji informatycznej w polskich oddziałach holdingu Atalian realizowany przez S&T obejmował uporządkowanie przez dedykowany zespół specjalistów standardów wsparcia IT w firmie, dokonanie migracji sieci oraz wdrożenie nowych narzędzi świadczenia usług wsparcia.

InfoKiosk - system do planowania produkcji

Zespół S&T we współpracy z działem planowania produkcji spółki Chemet S.A. zaprojektował rozwiązanie oparte na technologii Digital Signage, które zostało zintegrowane z używanym przez firmę systemem SAP oraz SQL Server.

Utrzymanie platformy e-zdrowie

Rozwój platformy e-zdrowie, wspierającej funkcjonowanie takich systemów jak: eRecepta, eSkierowanie, ePacjent, eGabinet czy eDokumentacja Medyczna, to przykład realizacji S&T w obszarze utrzymania systemów dedykowanych.

Projekty referencyjne

Wszystkie Dedykowane aplikacje biznesowe Rozwiązania infrastrukturalne Usługi IT Systemy do zarządzania przedsiębiorstwem
Branża Usługi
Produkt
Branża Przemysł
Produkt
Utrzymanie platformy e-zdrowie Klient: Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ)
Branża Administracja Centralna, ochrona zdrowia
Produkt
Budowa i utrzymanie sieci telekomunikacyjnej Klient: Euronet Polska Sp. z o.o.
Branża Banki i ubezpieczenia
Produkt
Rozbudowa macierzy dyskowych Klient: Krajowe Biuro Wyborcze
Branża Administracja centralna
Produkt
Serwis sieciowy placówek handlowych Klient: Sieć handlowa
Branża Sprzedaż detaliczna i hurtowa
Produkt
Branża Edukacja i rozrywka
Produkt
Branża Gastronomia
Produkt
Wsparcie i rozwój systemu ERP Klient: Centralne Biuro Antykorupcyjne (CBA)
Branża Administracja centralna
Produkt
Branża Produkcja przemysłowa, motoryzacja
Produkt
1 2 3 4

Nasi partnerzy technologiczni

Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.