Macierze hybrydowe serii NetApp® E z pamięcią flash zostały stworzone z myślą o aplikacjach używanych przed przedsiębiorstwa – zarówno małe, jak i średnie firmy. Zapewniają dużą przepustowość, szybką pamięć masową SAN oraz przede wszystkim niezawodność w działaniu.

Macierze z serii E to system, z którego korzysta już ponad milion podmiotów, ze względu na prostotę w użyciu oraz niezawodność i wydajność, które zapewniają. Są to zarówno średnie firmy, które w swojej działalności wykorzystują aplikacje do analizy danych, czy tworzenia kopii zapasowych, jak i małe przedsiębiorstwa czy zdalne biura – wymagające infrastruktury, która poradzi sobie w pracy na różnych obciążeniach.

Wiele funkcjonalności

Oprócz solidnej wydajności, seria E umożliwia elastyczne i ekonomiczne tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych w chmurze oraz oferuje nowoczesny graficzny interfejs użytkownika, oparty na przeglądarce.

Dzięki temu jest łatwa w administrowaniu, a użytkownicy zyskują szybki dostęp do danych. Od analizy dużych zbiorów danych, nadzoru systemów wideo, po wysokowydajne obliczenia (HCP) i tworzenie kopii zapasowych, czy odzyskiwanie danych – wszystko to umożliwia zastosowanie produktów serii.

W jej skład wchodzą dwa modele macierzy:

 • Model E5700 został stworzony z myślą o aplikacjach wymagających wysokiej wydajności i przepustowości oraz niezawodności klasy korporacyjnej.
 • Model E2800 został zoptymalizowany z myślą o małych przedsiębiorstwach i zdalnych biurach, które wymagają wydajności przy obciążeniu mieszanym i niezawodności dla dedykowanych aplikacji.

Korzyści dla biznesu

Macierze z serii E zostały zaprojektowane przy użyciu oprogramowania NetApp® SANtricity, aby zapewnić wiele korzyści biznesowych w szerokim zakresie obciążeń aplikacyjnych.

 • Wydajność. Z macierzami NetApp zyskasz wydajność, które spełni wszystkie wymagania, nawet najbardziej zaawansowanych, aplikacji.
 • Niezawodność. Macierze NetApp to najlepsza w swojej klasie niezawodność. Wszystko za sprawą solidnego, sprawdzonego systemu operacyjnego, uznanego na rynku za sprawność w integralności danych.
 • Intuicyjne zarządzanie. Intuicyjny i wydajny interfejs SANtricity® Storage Manager pomaga usprawnić zarządzanie.
 • Łatwość użycia. Wbudowany interfejs internetowy pozwala na zarządzanie systemem NetApp® E-Series zawsze i wszędzie.

Skorzystaj z pomocy doświadczonych konsultantów S&T, którzy pomogą dobrać rozwiązanie odpowiednie dla skali Twojego biznesu.

A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.