Konsorcjum S&T i TK Telekom dostarczy urządzenia mobilne dla spółki Przewozy Regionalne

W dniu 1 lutego 2018 r. została podpisana umowa między spółką Przewozy Regionalne a konsorcjum S&T i TK Telekom na dostawę zestawów urządzeń mobilnych. W ramach umowy S&T i TK Telekom dostarczą przewoźnikowi 1780 terminali z wyposażeniem i dedykowaną aplikacją, tyle samo drukarek mobilnych, oprogramowanie do urządzeń mobilnych i niezbędne akcesoria. Wykonawca będzie również świadczył usługę asysty technicznej i serwisu. Dzięki wymianie terminali, która ma nastąpić w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, pasażerowie zyskają możliwości płatności kartą za bilety kupione u obsługi pociągu. Nowoczesna platforma sprzętowa wdrożona w ramach umowy posłuży również do testowania możliwości integracji wielu innych rozwiązań takich jak teczka konduktora, dynamiczna informacja pasażerska czy programy lojalnościowe.

Zobacz podobne

31.03.2021

Polska Agencja Atomistyki modernizuje system do monitorowania poziomu radiacji

Firma S&T wygrała blisko dwumilionowy przetarg na wdrożenie oprogramowania oraz narzędzia do analizy i raportowania dla Centrum Analizy Danych Centrum ds. Zdarzeń Radiacyjnych.
30.03.2021

S&T uruchomi oprogramowanie dla stacji pomiarowych Urzędu Komunikacji Elektronicznej

Nowa umowa obejmie projekt, budowę, wdrożenie oraz utrzymanie i rozwój oprogramowania. To czwarty duży projekt S&T dla UKE, po systemie wspomagającym proces wydawania pozwoleń radiowych P-WID, Platformie Usług Elektronicznych i Punkcie Informacji ds. Telekomunikacji.
15.03.2021

System obiegu faktur zakupowych dla Sanok Rubber Company

Zespół S&T dostarczył licencje i rozpoczął wdrożenie obiegu faktur zakupowych w systemie SAP. Zaprojektowane rozwiązanie wykorzystywać będzie technologię OpenText i Fiori.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.