Konsorcjum S&T i TK Telekom dostarczy urządzenia mobilne dla spółki Przewozy Regionalne

W dniu 1 lutego 2018 r. została podpisana umowa między spółką Przewozy Regionalne a konsorcjum S&T i TK Telekom na dostawę zestawów urządzeń mobilnych. W ramach umowy S&T i TK Telekom dostarczą przewoźnikowi 1780 terminali z wyposażeniem i dedykowaną aplikacją, tyle samo drukarek mobilnych, oprogramowanie do urządzeń mobilnych i niezbędne akcesoria. Wykonawca będzie również świadczył usługę asysty technicznej i serwisu. Dzięki wymianie terminali, która ma nastąpić w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, pasażerowie zyskają możliwości płatności kartą za bilety kupione u obsługi pociągu. Nowoczesna platforma sprzętowa wdrożona w ramach umowy posłuży również do testowania możliwości integracji wielu innych rozwiązań takich jak teczka konduktora, dynamiczna informacja pasażerska czy programy lojalnościowe.

Zobacz podobne

23.09.2020

S&T wspiera cyberbezpieczeństwo w Ministerstwie Finansów

Firma S&T zrealizuje kontrakt o wartości blisko 20 mln zł na dostawę i wdrożenie Centralnego Systemu Zarządzania i urządzeń bezpieczeństwa sieci WAN dla jednostek organizacyjnych resortu finansów.
26.08.2020

S&T poprowadzi proces digitalizacji Prokuratury Krajowej

Kolejny organ administracji publicznej zaufał S&T i powierzył jej zadanie przeprowadzenia cyfryzacji swoich procedur. Na zlecenie Prokuratury Krajowej S&T zrealizuje wdrożenie systemu digitalizacji akt postępowań przygotowawczych w sprawach karnych.
22.07.2020

Nowe e-usługi w Urzędzie Patentowym

Platforma Usług Elektronicznych Urzędu Patentowego (PUEUP) zbudowana od podstaw przez zespół programistów S&T to kolejny krok w obszarze informatyzacji administracji publicznej.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.