Data i czas

15.10 - 16.10.2020

9:00 - 16:00

Lokalizacja

Online

Długość trwania

2 dni

Opis konferencji

Konferencja SAMBA, która odbywa się dwa razy do roku, jest organizowana przez S&T. Jej historia sięga 1997 r., kiedy to pierwsze spotkanie na Wawelu zorganizował zespół Baan Polska – firmy, która później stała się Segmentem Infor w S&T. Spotkanie zebrało bardzo entuzjastyczne recenzje i na dobre zadomowiło się w kalendarzach polskich użytkowników systemów Infor. Już od ponad 20 lat nasi konsultanci oraz managerowie, a także przedstawiciele firmy Infor pomagają uczestnikom przejść przez aktualizacje systemu, zaznajomić się ze zmianami prawnymi mającymi wpływ na oprogramowanie oraz zapoznać się z nowymi technologiami i perspektywami rozwoju systemów ERP.

Dla kogo

Użytkownicy Infor LN/Baan pod opieką S&T Polska

Agenda konferencji SAMBA 2020

Dzień 1 9:00 - 12:00
 • Uroczyste otwarcie XXXIX SAMBY
 • Świętujemy projekty, współpracę i doświadczenie
 • MEGA: wirtualna wizyta w firmie
 • Nowości w firmie Infor
 • Nowości w Infor LN: News in job shop in LN Cloud Edition and 10.7.
12:00-13:00

Przerwa

13:00-15:00
 • Panel dyskusyjny „Projekty migracyjne – ryzyka i okazje”.

W panelu weźmie udział kadra kierownicza i specjaliści z firm Cargotec Hiab, MEGA oraz Technokabel, zarówno po projektach migracyjnych, jak i rozpoczynających te projekty, a także specjaliści z S&T Services Polska i International Project Management Association.

15:00-17:00

Przerwa

17:00

Nieoficjalny program wieczorno-integracyjno-sportowy. Wirtualna siatkówka.

Dzień 2 9:00-9:50

Wprowadzenie do JPK_V7 („VDEK”) dla Infor LN/BAAN.

10.00-10:50

JPK_V7 („VDEK”) dla Infor LN/BAAN. Nowości, usprawnienia, pytania.

11:00-11:30

Przerwa

11:30-12:20

Nowości w Infor LN 10.7. Finanse.

12:30-13:20

Nowości w Infor LN 10.7. Produkcja i logistyka.

13:30-14:00

Przerwa

14:00-14:50

Ekosystem wokół LN: okazja przy migracji. Konfiguracja aplikacji dodatkowych.

15:00-15:50

Nowe raportowanie do Excela w LN 10.7 (Tools).

Prelegenci

Przemysław Domański

Koordynator Projektu SAMBA

Włodzimierz Miśta

Dyrektor Segmentu ERP INFOR

Maciej Sitko

Architekt Rozwiązań

Anna Duda

Konsultant

Szczepan Filipowski

Konsultant

Anna Maciejewska

Konsultant

Tomasz Stefański

Konsultant

Daniel Bieniek

Konsultant

Grafika
Masz pytania? Chcesz zorganizować szkolenie? Napisz do nas, a my rozwiejemy Twoje wątpliwości

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do zapisania się na szkolenie.

   [acceptance* sm-options1] *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przeze mnie adres email, przez spółki z grupy S&T AG z siedzibą w Polsce. Pełna lista spółek, z danymi kontaktowymi, znajduje się pod adresem: klik. [/acceptance] Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
   Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia rejestracji na wybrane szkolenie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

   Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.