Konferencja SAMBA 2016 – Kielce oraz Skarżysko Kamienna

W dniach 9-10 czerwca 2016 r. w Kielcach i Skarżysku Kamiennej odbyła się jubileuszowa, XXX edycja konferencji SAMBA pod hasłem „Więcej niż ERP”. Tegoroczne spotkanie użytkowników systemu Infor ERP LN/BAAN było okazją do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z firmami stosującymi te rozwiązania w praktyce. Na gości konferencji czekały pokazy i prezentacje nowości, specjalistyczne warsztaty, a także możliwość zapoznania się z działaniem systemu Infor ERP LN podczas wizyty studyjnej w zakładach firmy MESKO S.A. Wszystkim uczestnikom spotkania SAMBA bardzo dziękujemy!

SAMBA_1

Samba_2

Zobacz podobne

S&T wchodzi w rok 2020 z kolejnym złotym partnerstwem

S&T współpracuje z kluczowymi dostawcami technologii na rynku. W naszym zespole znaleźć można specjalistów, którzy posiadają kompetencje w bardzo różnych obszarach.

Spotkajmy się na SAP Utilities Day – PowerStorm 2019

S&T po raz kolejny partnerem SAP Utilities Day - PowerStorm 2019. Zapraszamy do Krakowa 22 października 2019.

S&T jeszcze silniejsze w consultingu IT

S&T na drugim miejscu wśród największych firm informatycznych świadczących usługi doradcze w Polsce.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie.
Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.


Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.

Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności