S&T podnosi poziom w programie partnerskim firmy Splunk i uzyskuje tytuł Premier Authorized Reseller.

S&T współpracuje z wiodącymi dostawcami technologii w zakresie bezpieczeństwa sieciowego. Stały wykwalifikowany zespół specjalistów umożliwia firmie sprawną realizację wielu ambitnych projektów w obszarze wdrażania i utrzymywania systemów skutecznego wykrywania i reagowania na wewnętrzne i zewnętrzne ataki sieciowe. Docenił to ostatnio jeden z naszych głównych partnerów w obszarze bezpieczeństwa sieciowego, firma Splunk, która przyznała nam pod koniec sierpnia 2020 r. status partnera Premier.

Status Splunk Premier Authorized Reseller jest potwierdzeniem wysokich kompetencji S&T w obszarze technologii bezpieczeństwa sieciowego. Dla naszej firmy to także wiele dodatkowych możliwości w zakresie dalszego podnoszenia naszych umiejętności dzięki większemu dostępowi do specjalistycznych szkoleń, zarezerwowanych jedynie dla wybranych partnerów.
Avatar
Grzegorz Juszczyk

Network and Security Solutions Architect – Team Leader, S&T

S&T współpracuje z firmą Splunk Inc. m.in. w obszarze bezpieczeństwa sieci i wdrażaniu systemu Splunk Enterprise (SIEM), który ma za zadanie zapewnić firmom cyberbezpieczeństwo i ochronę przed atakami hakerskimi na najwyższym poziomie, zarówno on-premises jak i w środowisku multi-cloud. Produkt ten przeznaczony jest szczególnie dla sektora finansowego, zdrowotnego i publicznego.

Zobacz podobne

26.03.2021

S&T wśród najlepszych partnerów Infor w regionie

Przyznany tytuł Top Performer Partner firmy Infor w Europie Wschodniej za 2020 r. potwierdza, że S&T jest ważną częścią międzynarodowej sieci partnerskiej firmy Infor.
09.03.2021

S&T firmą z największą liczbą zaawansowanych kompetencji VMware

S&T jest jedynym w Polsce integratorem, który potwierdził najwyższy poziom kompetencji w zakresie rozwiązań Data Center Virtualization, Cloud Management and Automation oraz Digital Workspace.
28.01.2021

S&T złotym partnerem SAP!

Zespół S&T wdraża na polskim rynku rozwiązania oparte o technologię SAP. Firma jako certyfikowany partner serwisowy realizuje także najbardziej zaawansowane projekty z zakresu wsparcia aplikacyjnego SAP.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.