S&T podnosi poziom w programie partnerskim firmy Splunk i uzyskuje tytuł Premier Authorized Reseller.

S&T współpracuje z wiodącymi dostawcami technologii w zakresie bezpieczeństwa sieciowego. Stały wykwalifikowany zespół specjalistów umożliwia firmie sprawną realizację wielu ambitnych projektów w obszarze wdrażania i utrzymywania systemów skutecznego wykrywania i reagowania na wewnętrzne i zewnętrzne ataki sieciowe. Docenił to ostatnio jeden z naszych głównych partnerów w obszarze bezpieczeństwa sieciowego, firma Splunk, która przyznała nam pod koniec sierpnia 2020 r. status partnera Premier.

Status Splunk Premier Authorized Reseller jest potwierdzeniem wysokich kompetencji S&T w obszarze technologii bezpieczeństwa sieciowego. Dla naszej firmy to także wiele dodatkowych możliwości w zakresie dalszego podnoszenia naszych umiejętności dzięki większemu dostępowi do specjalistycznych szkoleń, zarezerwowanych jedynie dla wybranych partnerów.
Avatar
Grzegorz Juszczyk

Network and Security Solutions Architect – Team Leader, S&T

S&T współpracuje z firmą Splunk Inc. m.in. w obszarze bezpieczeństwa sieci i wdrażaniu systemu Splunk Enterprise (SIEM), który ma za zadanie zapewnić firmom cyberbezpieczeństwo i ochronę przed atakami hakerskimi na najwyższym poziomie, zarówno on-premises jak i w środowisku multi-cloud. Produkt ten przeznaczony jest szczególnie dla sektora finansowego, zdrowotnego i publicznego.

Zobacz podobne

26.10.2020

Dwa projekty realizowane przez S&T na rzecz Centrum e-Zdrowie nagrodzone

Internetowe Konto Pacjenta wyróżnione tytułem "Skrzydła IT w Administracji" w kategorii "Narzędzia do komunikacji z obywatelami". eRecepta z nagrodą specjalną Ministerstwa Cyfryzacji.
03.02.2020

Intensywny rozwój kompetencji S&T w zakresie bezpieczeństwa sieciowego

Rok 2019 upłynął w S&T pod znakiem poszerzania kompetencji technicznych w zakresie cyberbezpieczeństwa. Firma zrealizowała kilka znaczących kontraktów w obszarze bezpieczeństwa sieciowego.
16.10.2019

Wyróżnienie w kategorii zintegrowane systemy zarządzania

Przyznane wyróżnienie potwierdza dojrzałość oraz właściwe funkcjonowanie i doskonalenie naszego zintegrowanego systemu zarządzania, a także bardzo dobrą współpracę z jednostką certyfikującą.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.