S&T i Uniwersytet Śląski podpisały umowę na dostawę wsparcia serwisowego SAP Enterprise Support.  Kontrakt obejmuje okres od 01.11.2019 – 31.10.2020

Na etapie postępowania przetargowego musieliśmy przedstawić liczne dowody poświadczające nasze kompetencje w zakresie realizacji usług serwisowych. Wśród najważniejszych warunków uprawniających  S&T do realizacji projektu było posiadanie aktualnych certyfikatów SAP Partner Center of Expertise  oraz SAP Recognized Expertise, a także przedstawienie ważnej certyfikacji spółki według normy  ISO 9001 w obszarze wsparcia systemów. Dla Zmawiającego istotny był także fakt posiadania przez S&T własnego centrum wsparcia, dedykowanego wyłącznie do realizacji zadań związanych z usługami utrzymania  systemów SAP.

Usługi dla Uniwersytetu Śląskiego będą realizowane w  trybie 24/7/365. Umowa przewiduje bardzo restrykcyjny poziom SLA (Service Level Agreement). W praktyce oznacza to, że nasz zespół serwisowy będzie miał tylko godzinę na podjęcie reakcji w przypadku awarii systemu SAP i maksymalnie 4 godziny na usunięcie problemu.

Warto zaznaczyć, że jest to kolejna uczelnia wyższa, która zdecydowała się powierzyć nam opiekę serwisową dla wdrożonego systemu ERP. S&T współpracuje w tym zakresie także z  Uniwersytetem Warszawskim i Politechniką Warszawską.

 

Zobacz podobne

Stadion w Poznaniu powierza instalację systemu gastronomicznego S&T

Operator Stadionu w Poznaniu spółka „Marcelin Management” Sp. z o.o. nawiązała współpracę z firmą S&T, która jako główny dystrybutor systemów Zucchetti w Polsce dostarczy sprzęt i zintegrowany system sprzedaży gastronomicznej dla obiektu.

Kolejna uczelnia wyższa powierza opiekę serwisową S&T

S&T i Uniwersytet Śląski podpisały umowę na dostawę wsparcia serwisowego SAP Enterprise Support.  Kontrakt obejmuje okres od 01.11.2019 – 31.10.2020

S&T wraca do utrzymywania systemu viaTOLL

S&T i Główny Inspektorat Transportu Drogowego zawarły umowę, w ramach której S&T świadczyć będzie usługę utrzymania wybranych elementów elektronicznego systemu poboru opłat viaTOLL. Kontrakt podpisano na 12 miesięcy.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie.
Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.


Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.

Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności