S&T i Uniwersytet Śląski podpisały umowę na dostawę wsparcia serwisowego SAP Enterprise Support. Kontrakt obejmuje okres od 01.11.2019 do 31.10.2020

Na etapie postępowania przetargowego musieliśmy przedstawić liczne dowody poświadczające nasze kompetencje w zakresie realizacji usług serwisowych. Wśród najważniejszych warunków uprawniających  S&T do realizacji projektu było posiadanie aktualnych certyfikatów SAP Partner Center of Expertise  oraz SAP Recognized Expertise, a także przedstawienie ważnej certyfikacji spółki według normy  ISO 9001 w obszarze wsparcia systemów. Dla Zmawiającego istotny był także fakt posiadania przez S&T własnego centrum wsparcia, dedykowanego wyłącznie do realizacji zadań związanych z usługami utrzymania  systemów SAP.

Usługi dla Uniwersytetu Śląskiego będą realizowane w  trybie 24/7/365. Umowa przewiduje bardzo restrykcyjny poziom SLA (Service Level Agreement). W praktyce oznacza to, że nasz zespół serwisowy będzie miał tylko godzinę na podjęcie reakcji w przypadku awarii systemu SAP i maksymalnie 4 godziny na usunięcie problemu.

Warto zaznaczyć, że jest to kolejna uczelnia wyższa, która zdecydowała się powierzyć nam opiekę serwisową dla wdrożonego systemu ERP. S&T współpracuje w tym zakresie także z  Uniwersytetem Warszawskim i Politechniką Warszawską.

 

Zobacz podobne

23.09.2020

S&T wspiera cyberbezpieczeństwo w Ministerstwie Finansów

Firma S&T zrealizuje kontrakt o wartości blisko 20 mln zł na dostawę i wdrożenie Centralnego Systemu Zarządzania i urządzeń bezpieczeństwa sieci WAN dla jednostek organizacyjnych resortu finansów.
26.08.2020

S&T poprowadzi proces digitalizacji Prokuratury Krajowej

Kolejny organ administracji publicznej zaufał S&T i powierzył jej zadanie przeprowadzenia cyfryzacji swoich procedur. Na zlecenie Prokuratury Krajowej S&T zrealizuje wdrożenie systemu digitalizacji akt postępowań przygotowawczych w sprawach karnych.
22.07.2020

Nowe e-usługi w Urzędzie Patentowym

Platforma Usług Elektronicznych Urzędu Patentowego (PUEUP) zbudowana od podstaw przez zespół programistów S&T to kolejny krok w obszarze informatyzacji administracji publicznej.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.