O nas

S&T to jeden z największych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej

Należy do międzynarodowej grupy VINCI Energies zatrudniającej blisko 85 tys. pracowników w 32 krajach na całym świecie. Na rynku polskim grupę S&T reprezentują dwie spółki: S&T Services i S&T Poland. W Polsce firma koncentruje się na implementacji technologii IT w obszarze infrastruktury sprzętowej i rozwiązań sieciowych. Wdraża również systemy do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, APS, MES, SCADA, BI oraz EAM. S&T świadczy także usługi z zakresu projektowania dedykowanych aplikacji biznesowych. Jako jeden z niewielu podmiotów na rynku dysponuje własną siecią 13 biur serwisowych zlokalizowanych na terenie całego kraju, gwarantujących lokalne wsparcie użytkowników w trybie 24/7.

Spółka S&T związana jest z polskim rynkiem usług informatycznych od ponad 50 lat

W Polsce w jej strukturach pracuje zespół ponad 400 certyfikowanych programistów, architektów IT, inżynierów wsparcia, analityków, testerów oprogramowania, specjalistów z zakresu administrowania siecią i zarządzania infrastrukturą sprzętową oraz konsultantów wdrożeniowych z zakresu: finansów, kontrolingu, sprzedaży, logistyki, handlu detalicznego i produkcji. S&T w Polsce oferuje pełen zakres usług IT – od konsultingu technicznego, przez sprzedaż produktów, budowę infrastruktury, aż po zaprojektowanie, wdrożenie i utrzymanie systemów informatycznych. Wiedza naszych konsultantów nie jest wiedzą teoretyczną, ale ma praktyczny wymiar. S&T oprócz wypracowywania rekomendacji przejmuje na siebie także ciężar ich realizacji.

 

Dostępność 24/7/365
13 biur serwisowych
Narzędzia dostosowane do specyfiki branży
Zespoły dobierane pod projekty
Certyfikowani PM-owie do zarządzania IT
Biegłość w wielu technologiach
Co jest dla nas ważne

Istotą działalności S&T jest pozyskiwanie i realizacja projektów IT. Wokół nich zbudowana została cała kultura organizacyjna naszej firmy. To one są najważniejsze. To pod nie z całego katalogu możliwych rozwiązań dobieramy najlepsze technologie i niezbędne kompetencje. Tworzymy harmonijne projekty, realizowane w zadeklarowanym czasie i budżecie.

Stały wykwalifikowany zespół specjalistów S&T gwarantuje realizację projektów na najwyższym poziomie. Długa obecność na polskim rynku i dostęp do najlepszych europejskich praktyk są dla Klientów dodatkowym zabezpieczeniem dotrzymania warunków kontraktu i harmonogramu wdrożenia.

Kompleksowa odpowiedzialność za realizowane projekty

 

S&T dzięki swoim rozbudowanym kompetencjom wdrożeniowym bierze odpowiedzialność za prawidłową realizację całego procesu IT – od zaprojektowania pojedynczej funkcjonalności w aplikacji, aż po konfigurację serwera czy też fizyczną instalację kabla sieciowego. Pracownicy S&T legitymują się ponad 40 różnymi certyfikatami z zakresu zarządzania projektami i usługami IT, m.in. IPMA, PMI, v Prince, ITIL.

Myślimy projektowo
Działamy projektowo
Rozliczamy się projektowo
Nasi partnerzy technologiczni

Dysponujemy specjalistycznymi zespołami wdrożeniowymi w najpopularniejszych na rynku technologiach. Posiadamy oficjalny status partnerski i potwierdzone kompetencje wdrożeniowe od ponad 40 firm, do których należą m.in.: Cisco, Dell, F5, Fujitsu, Hitachi, HP, IBM, Infor, McAfee, PaloAlto, SAP, SAS, VEEAM, VMware.

Poznaj nasz zarząd

Jesteśmy odpowiedzialni za budowanie wartości S&T w Polsce. Kluczem do osiągnięcia naszej pozycji rynkowej jest uczciwość biznesowa zarówno wobec obowiązującego prawa, jak i naszych klientów, partnerów technologicznych i pracowników. Skuteczna realizacja projektów IT jest naszym najwyższym priorytetem.

PIOTR STASZCZAK Prezes Zarządu
GRZEGORZ GOŁĘBIEWSKI Dyrektor Finansowy Członek Zarządu
MAURYCY PAŁKIEWICZ Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Członek Zarządu

Certyfikaty S&T

S&T dysponuje wieloma certyfikatami w obszarze zarządzania, jakości i bezpieczeństwa. Nasz sposób budowania biznesu jest oceniany i ciągle udoskonalany zgodnie z wymaganiami prawnymi, wytycznymi uznanych jednostek certyfikujących, normami i najlepszymi międzynarodowymi praktykami.

Kodeks postępowania

W ramach prowadzonej przez S&T działalności kluczowe jest stawianie sobie maksymalnie wysokich standardów, nie tylko w zakresie jakości oferowanych przez nas usług, ale także odnośnie do sposobu prowadzenia przez nas relacji biznesowych. Przyjęcie w tym celu niezbędnych regulacji, w tym Kodeksu Postępowania, jest potwierdzeniem woli budowania wartości firmy w sposób uczciwy, transparentny i godny zaufania.

Kodeks Postępowania S&T obliguje między innymi do zarządzania w sposób zgodny z prawem, a także z poszanowaniem norm rynkowych, w tym branżowych. Dokument ten określa sposób, w jaki pracownicy grupy S&T mają postępować w stosunku do swojej firmy, współpracowników, klientów, dostawców i podmiotów sektora publicznego. Kodeks dotyczy wszystkich pracowników, w tym członków zarządu i dyrektorów zarządzających, stanowiąc podsumowanie obowiązujących wytycznych w tym między innymi w zakresie zgodności z prawem, zwalczania korupcji, ochrony konkurencji, relacji biznesowych i postępowania wobec stron trzecich, przeciwdziałania praniu pieniędzy, ochrony danych i bezpieczeństwa danych, kwestii związanych z konfliktem interesów, zasad zgłaszania naruszeń.

Kodeks Postępowania S&T obliguje między innymi do zarządzania w sposób zgodny z prawem, a także z poszanowaniem norm rynkowych, w tym branżowych. Dokument ten określa sposób, w jaki pracownicy grupy S&T mają postępować w stosunku do swojej firmy, współpracowników, klientów, dostawców i podmiotów sektora publicznego. Kodeks dotyczy wszystkich pracowników, w tym członków zarządu i dyrektorów zarządzających, stanowiąc podsumowanie obowiązujących wytycznych w tym między innymi w zakresie zgodności z prawem, zwalczania korupcji, ochrony konkurencji, relacji biznesowych i postępowania wobec stron trzecich, przeciwdziałania praniu pieniędzy, ochrony danych i bezpieczeństwa danych, kwestii związanych z konfliktem interesów, zasad zgłaszania naruszeń. Pełna wersja Kodeksu Postępowania dostępna jest tu.
S&T na świecie

Należymy do międzynarodowej grupy VINCI Energies, która działa w 57 krajach, zatrudniając ponad 85 000 pracowników w 1 800 jednostkach biznesowych, oferując usługi w zakresie projektowania, finansowania i budowy infrastruktury informatycznej, komunikacyjnej, energetycznej i hydroelektrycznej. Na rynku polskim VINCI Energies koncentruje się na usługach i rozwiązaniach ICT (Information and Communication Technology) dla przemysłu. Koncern działa w obszarach telekomunikacji, elektroenergetyki, ochrony informacji, budownictwa, przemysłu, infrastruktury użytkowej i opieki zdrowotnej.

S&T jednym z liderów consultingu IT w Polsce Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.