S&T świadczy usługi z zakresu nadzorowania i monitoringu infrastruktury sieciowej. Dzięki wsparciu naszych konsultantów technicznych nasi Klienci zyskują całodobową opiekę ekspercką, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz gwarancję nieprzerwanej działalności biznesowej. Usługi z zakresu wsparcia infrastruktury sieciowej pozwalają także na obniżenie kosztów utrzymania i administrowania siecią, dzięki wyeliminowaniu konieczności zatrudniania specjalistów z tego obszaru.

Produkt

Wsparcie infrastruktury sieciowej

Wsparcie w zakresie administracji, rozwiązywania problemów i incydentów obejmuje szeroki zakres czynności w obszarze zarządzania sieciami. S&T bierze odpowiedzialność za całość ich funkcjonowania po stronie Klienta – zarówno za ich […]

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.