Oferujemy szerokie spectrum usług wsparcia dla centrów przetwarzania danych. Specjalizujemy się w utrzymaniu środowisk serwerowych i zarządzaniu silnikami baz danych. Dzięki współpracy z S&T Klient ma zagwarantowaną ciągłość pracy, brak konieczności zatrudniania własnych specjalistów w zakresie obsługi data center, optymalizację całego środowiska serwerowego i sieciowego oraz gwarancję bezpieczeństwa i obsługi 24/7/365.

Produkt

Utrzymanie środowisk serwerowych

Usługa obejmuje swoim zakresem wsparcie w zakresie utrzymania sprzętu HW, systemów operacyjnych, środowisk wirtualnych a także zarządzanie systemami wysokiej dostępności i podstawową konfigurację sieci SAN oraz LAN. W ramach współpracy […]

Produkt

Zarządzanie silnikami baz danych

S&T posiada szerokie kompetencje i możliwości do utrzymywania różnego rodzaju baz danych uznanych na rynku producentów oraz do zarządzania nimi i prowadzenia związanych z nimi analiz.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.