S&T realizuje kompleksowe wdrożenia rozwiązań Point of Sales – sprzętu i oprogramowania do obsługi sprzedaży, zarówno dla branży Retail, jak i Food & Beverage. Oferowane przez nas systemy klasy POS są w pełni konfigurowalne i kompatybilne ze wszystkimi systemami ERP, pozwalają także na eksport i analizę danych do baz BI. Zapewniamy dokładną analizą potrzeb przedsiębiorstwa oraz consulting technologiczny oraz pełne wsparcie przy wyborze optymalnego rozwiązania. Nasi specjaliści przygotowują i nadzorują wdrożenia pilotażowe różnej klasy oprogramowania POS.

Produkt

System TCPOS

S&T oferuje profesjonalne wdrożenia systemów POS (point of sales) –  sprzętu i oprogramowania do obsługi sprzedaży – wraz z dokładną analizą potrzeb przedsiębiorstwa oraz consultingiem i pełnym wsparciem przy wyborze […]

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.