S&T oferuje kompleksową realizację projektów z zakresu wdrożeń systemów Enterprise Content Management i migracji danych w oparciu o technologie SAP. Rozwiązania (ECM) są zintegrowanymi systemami do zarządzania zasobami informacyjnymi w przedsiębiorstwie. Ich zadaniem jest kompleksowe przetwarzanie informacji w całym cyklu istnienia. Systemy klasy ECM automatyzują obieg informacji w przedsiębiorstwie, optymalizują procesy księgowe oraz przyspieszają procesy związane z obiegiem danych w firmie.

Produkt

Platforma OpenText Extended ECM

OpenText Extended ECM jest zintegrowanym systemem do zarządzania zasobami informacyjnymi w przedsiębiorstwie. Platforma zapewnia integrację usług dostępu do treści elektronicznych z wiodącymi aplikacjami w celu łączenia pakietów treści, przyspieszenia przepływu […]

Produkt

SAP Invoice Management by OpenText (VIM)

W ramach usług poszerzających zakres tradycyjnego systemu SAP ERP / S4HANA, S&T oferuje  wdrożenia najlepszych narzędzi przeznaczonych do kompleksowego przetwarzania dokumentów przychodzących, które muszą być wprowadzone do systemu dziedzinowego jako […]

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.