Zostań naszym pracownikiem

S&T to firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, gdzie w przyjaznej atmosferze rozwiniesz swoje kompetencje i zdobędziesz nowe umiejętności.

Istotą działalności S&T jest pozyskiwanie i realizacja projektów IT. Wokół nich zbudowana została kultura organizacyjna firmy. Do projektów dobieramy najlepsze technologie i niezbędne kompetencje z całego katalogu możliwych rozwiązań. Umiejętności, zaangażowanie i profesjonalizm naszych pracowników odgrywają kluczową rolę w działalności S&T. Bez nich nie moglibyśmy realizować projektów informatycznych w zadeklarowanym czasie i budżecie.

Zdjęcie pracownicy
Jeśli interesuje Cię praca w firmie, która realizuje ciekawe projekty IT, dołącz do nas.
Marta Chrzanowska Human Resources Director
Zdjęcie pracownicy
Myślisz o związaniu swojego życia zawodowego z IT? Zacznij od pracy w dziale Service Desk! Różnorodność projektów pozwoli Ci zdobyć rozległą wiedzę z różnych obszarów IT i otworzy wiele ścieżek rozwoju kariery.
Marcin Czarnecki Service Desk Manager

Dołącz do nas

Zobacz aktualne oferty pracy i skontaktuj się z nami.

Zobacz oferty pracy
ikona
Kogo szukamy?

Szukamy osób samodzielnych i odpowiedzialnych, dla których liczy się satysfakcja z dobrze zrealizowanego projektu oraz relacje z innymi ludźmi. Jeśli dodatkowo potrafisz skorzystać z zasobów, którymi dysponuje firma, to w S&T rozwiniesz skrzydła i znajdziesz interesującą pracę na lata.

Co zyskujesz pracując w S&T?
ikona

Możliwość pracy
z najlepszymi

Pracując w S&T, masz szansę współpracować z najbardziej doświadczonymi i uznanymi w Polsce ekspertami w branży IT, od których można się wiele nauczyć.

ikona

Samodzielność
w działaniu

Nie mówimy jak coś zrobić, tylko jakich efektów oczekujemy. Wiemy, że najlepiej uczyć się na swoich błędach i brać odpowiedzialność za swoje decyzje.

ikona

Wsparcie

W S&T wzajemnie się wspieramy i pomagamy sobie w trudnych sytuacjach. Lubimy spędzać ze sobą czas. Cenimy pasje i zainteresowania pozazawodowe. Wspieramy aktywności sportowe pracowników.

ikona

Otwartość
na różnorodność

Nie liczy się dla nas wiek, kierunek studiów ani dyplom. Ważne są kompetencje i umiejętność współpracy.

ikona

Prestiżowe
realizacje IT

Pracując w S&T, masz okazję uczestniczyć w największych projektach informatycznych w Polsce. Nasz zespół realizuje wdrożenia dla administracji państwowej istotne dla każdego z nas.

ikona

Długofalowa
współpraca

Staramy się zapewniać najlepsze możliwości rozwoju. Wspólnie szukamy najlepszych ścieżek planowania kariery, gdyż działanie takie przynosi obopólne korzyści.

O nas przez nas

Zdjęcie pracownicy
"S&T to taka „niby” korporacja, ale posiadająca niekorporacyjne oblicze. Otwarci i sympatyczni ludzie, którzy nie są paraliżująco usztywnieni procedurami, sprawiają, że praca w tej firmie to przyjemność."
Marcin Puławski Consultant
Zdjęcie pracownicy
"Zadań w S&T jest bardzo dużo, ale większość z nich można wykonywać z uśmiechem na ustach. Mimo wielu telefonów, wysyłanych wiadomości i piętrzących się linii napisanego kodu wracam do domu pełen wigoru. Wiem, że w S&T znajdzie się miejsce dla osób na każdym etapie rozwoju zawodowego, a po pewnym czasie każda z nich doświadczy poczucia przynależności do grupy wspaniałych ludzi."
Adam Szetela Technical Consultant-Team Leader
Zdjęcie pracownicy
"W swojej pracy cenię ogromną elastyczność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków oraz przyjazną atmosferę."
Hanna Goszczyńska Controlling Specialist
Zdjęcie pracownicy
"Największą frajdą w mojej pracy jest możliwość zespołowego rozwiązywania problemów i wspólna realizacja celów. Lubię też zadania, za które jestem samodzielnie odpowiedzialny. Praca nie jest monotonna. Moje zadania wymagają elastycznego i kreatywnego podejścia. Najważniejsze jednak, że firma i dział, w których pracuję, dają mi możliwość uczenia się i podnoszenia moich kwalifikacji."
Piotr Rosiński Network Engineer
Zdjęcie pracownicy
"Jeszcze nigdy tak długo nie pracowałam dla jednej Firmy – a w S&T minęło mi już 12 lat. Tu nie można się nudzić – każdy nowy projekt to nowe doświadczenia, poznawanie nowych ludzi. Nasz Zespół Wdrożeniowy SAP to super zgrana grupa odpowiedzialnych i zaprawionych w boju Konsultantów, z którymi gotowa jestem podjąć się najtrudniejszych wyzwań. Razem możemy wszystko!"
Małgorzata Wyszyńska SAP Consulting Manager
Zdjęcie pracownicy
"Najbardziej w moim dziale lubię zróżnicowany i ciekawy charakter pracy. Wiele jest spraw do załatwienia w terenie. Dużo jeżdżę samochodem, a to akurat bardzo lubię. W S&T każdy dzień jest inny, dzięki czemu praca nie staje się nudna i monotonna. Panuje tu przyjemna, miła i ciepła atmosfera. Ludzie są pomocni i życzliwi."
Mateusz Laskowski Administration Assistant

Dlaczego my?

Dostępność 24/7/365 Dostępność 24/7/365
Blisko 5000 pracowników Blisko 5000 pracowników
Obecność w 32 krajach Obecność w 32 krajach
Biegłość w wielu technologiach Biegłość w wielu technologiach

Przeczytaj więcej o pracy w IT

Jak wygląda praca przy projekcie rządowym

Więcej

Konsultant wdrożeniowy, czyli 4 role w 1

Więcej
Historie sukcesu

Poznaj historie ludzi, którzy rozwijają się zawodowo w naszej firmie. To oni tworzą S&T. Niektórzy zaczynali jako pracownicy helpdesku, a teraz zarządzają największymi segmentami naszej organizacji. Inni rozpoczęli od pracy w księgowości, a aktualnie są ważną częścią wdrożeń systemów ERP. Są też tacy, którzy przyszli tylko na chwilę i związali się z nami na 20 lat 😊

Konrad Łucka

Konrad Łucka

Dyrektor działu Global Services w S&T AG
Michał Kamiński

Michał Kamiński

Network Operations Center and Help Desk Team Leader
Anna Duda

Anna Duda

Infor Consultant

Konrad Łucka dołączył do S&T w 2007 r. jako pracownik helpdesku, w którym zajmował się zarówno obsługą kontrahentów zewnętrznych, jak i procesowaniem zgłoszeń od wszystkich pracowników S&T. Na początku swojej kariery Konrad często współpracował z zespołem sieciowym, gdzie zdobywał pierwsze kompetencje w obszarze transmisji danych. Bardzo szybko ówcześni managerowie dostrzegli potencjał i dociekliwość Konrada i został on przeniesiony do zespołu NSP.

Po pewnym czasie firma ogłosiła nabór na IT managera, który miał kierować komórką wewnętrznego IT, wydzieloną z dotychczasowego helpdesku. Konrad aplikował na nowoutworzone stanowisko i z sukcesem przeszedł proces rekrutacji wewnętrznej. Od tego momentu nadzorował zakup sprzętu, utrzymanie firmowych systemów i sposób organizacji pomocy technicznej dla pracowników S&T. Jednym z największych wyzwań na tym stanowisku było wdrożenie nowego oprogramowania do zarządzania zgłoszeniami. Zrobił to tak sprawnie, że został oddelegowany do pomocy we wdrożeniu tego systemu także w innych firmach należących do naszego holdingu.

Przez następne dwa lata Konrad zajął się implementacją systemu do zarządzani zgłoszeniami we wszystkich europejskich spółkach należących do Grupy S&T. Po powrocie do Polski, wykorzystując swoje doświadczania na innych rynkach, zajął się koordynacją projektów międzynarodowych. Po kolejnych dwóch latach awansował na stanowisko Managed Services Managera. Do jego głównych obowiązków należał nadzór pracy zespołów Helpdesku, inżynierów mobilnych oraz Retail i Service Managerów. W kolejnych latach, pod jego skrzydła trafiły także zespoły serwisowe SAP i Infor.

Do końca 2020 r. Konrad rozwijał usługi serwisowe w obszarze infrastruktury i aplikacji, kiedy to awansował na dyrektora działu Global Services S&T AG, gdzie jest odpowiedzialny za pozyskiwanie globalnych umów outsourcingowych dla całej Grupy S&T.

W naszej firmie najbardziej cenię sobie to, że oferuje ono bardzo dużo możliwości, jeśli tylko pracownik jest sumienny i wykazuje inicjatywę – mówi Konrad. Nie jesteśmy typową korporacją – w umiejętny sposób łączymy stabilność finansową dużej firmy ze sporą dozą elastyczności i lokalną decyzyjnością. Pozwala to na wprowadzanie innowacji i ciągły rozwój, dostosowany do specyfiki polskiego rynku – twierdzi Konrad.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.