Zostań naszym pracownikiem

S&T to firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, gdzie w przyjaznej atmosferze rozwiniesz swoje kompetencje i zdobędziesz nowe umiejętności.

Istotą działalności S&T jest pozyskiwanie i realizacja projektów IT. Wokół nich zbudowana została kultura organizacyjna firmy. Do projektów dobieramy najlepsze technologie i niezbędne kompetencje z całego katalogu możliwych rozwiązań. Umiejętności, zaangażowanie i profesjonalizm naszych pracowników odgrywają kluczową rolę w działalności S&T. Bez nich nie moglibyśmy realizować projektów informatycznych w zadeklarowanym czasie i budżecie.

Zdjęcie pracownicy
"Jeśli interesuje Cię praca w firmie, która realizuje ciekawe projekty IT, dołącz do nas."
Marta Chrzanowska Human Resources Director
Zdjęcie pracownicy
"Myślisz o związaniu swojego życia zawodowego z IT? Zacznij od pracy w dziale Service Desk! Różnorodność projektów pozwoli Ci zdobyć rozległą wiedzę z różnych obszarów IT i otworzy wiele ścieżek rozwoju kariery."
Marcin Czarnecki Service Desk Manager

Dołącz do nas

Zobacz aktualne oferty pracy i skontaktuj się z nami.

Zobacz oferty pracy
ikona
Kogo szukamy?

Szukamy osób samodzielnych i odpowiedzialnych, dla których liczy się satysfakcja z dobrze zrealizowanego projektu oraz relacje z innymi ludźmi. Jeśli dodatkowo potrafisz skorzystać z zasobów, którymi dysponuje firma, to w S&T rozwiniesz skrzydła i znajdziesz interesującą pracę na lata.

Co zyskujesz pracując w S&T?
ikona

Możliwość pracy
z najlepszymi

Pracując w S&T, masz szansę współpracować z najbardziej doświadczonymi i uznanymi w Polsce ekspertami w branży IT, od których można się wiele nauczyć.

ikona

Samodzielność
w działaniu

Nie mówimy jak coś zrobić, tylko jakich efektów oczekujemy. Wiemy, że najlepiej uczyć się na swoich błędach i brać odpowiedzialność za swoje decyzje.

ikona

Wsparcie

W S&T wzajemnie się wspieramy i pomagamy sobie w trudnych sytuacjach. Lubimy spędzać ze sobą czas. Cenimy pasje i zainteresowania pozazawodowe. Wspieramy aktywności sportowe pracowników.

ikona

Otwartość
na różnorodność

Nie liczy się dla nas wiek, kierunek studiów ani dyplom. Ważne są kompetencje i umiejętność współpracy.

ikona

Prestiżowe
realizacje IT

Pracując w S&T, masz okazję uczestniczyć w największych projektach informatycznych w Polsce. Nasz zespół realizuje wdrożenia dla administracji państwowej istotne dla każdego z nas.

ikona

Długofalowa
współpraca

Staramy się zapewniać najlepsze możliwości rozwoju. Wspólnie szukamy najlepszych ścieżek planowania kariery, gdyż działanie takie przynosi obopólne korzyści.

O nas przez nas

Zdjęcie pracownicy
"S&T to taka „niby” korporacja, ale posiadająca niekorporacyjne oblicze. Otwarci i sympatyczni ludzie, którzy nie są paraliżująco usztywnieni procedurami, sprawiają, że praca w tej firmie to przyjemność."
Marcin Puławski Consultant
Zdjęcie pracownicy
"Zadań w S&T jest bardzo dużo, ale większość z nich można wykonywać z uśmiechem na ustach. Mimo wielu telefonów, wysyłanych wiadomości i piętrzących się linii napisanego kodu wracam do domu pełen wigoru. Wiem, że w S&T znajdzie się miejsce dla osób na każdym etapie rozwoju zawodowego, a po pewnym czasie każda z nich doświadczy poczucia przynależności do grupy wspaniałych ludzi."
Adam Szetela Technical Consultant-Team Leader
Zdjęcie pracownicy
"W swojej pracy cenię ogromną elastyczność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków oraz przyjazną atmosferę."
Hanna Goszczyńska Controlling Specialist
Zdjęcie pracownicy
"Największą frajdą w mojej pracy jest możliwość zespołowego rozwiązywania problemów i wspólna realizacja celów. Lubię też zadania, za które jestem samodzielnie odpowiedzialny. Praca nie jest monotonna. Moje zadania wymagają elastycznego i kreatywnego podejścia. Najważniejsze jednak, że firma i dział, w których pracuję, dają mi możliwość uczenia się i podnoszenia moich kwalifikacji."
Piotr Rosiński Network Engineer
Zdjęcie pracownicy
"Jeszcze nigdy tak długo nie pracowałam dla jednej Firmy – a w S&T minęło mi już 12 lat. Tu nie można się nudzić – każdy nowy projekt to nowe doświadczenia, poznawanie nowych ludzi. Nasz Zespół Wdrożeniowy SAP to super zgrana grupa odpowiedzialnych i zaprawionych w boju Konsultantów, z którymi gotowa jestem podjąć się najtrudniejszych wyzwań. Razem możemy wszystko!"
Małgorzata Wyszyńska SAP Consulting Manager
Zdjęcie pracownicy
"Najbardziej w moim dziale lubię zróżnicowany i ciekawy charakter pracy. Wiele jest spraw do załatwienia w terenie. Dużo jeżdżę samochodem, a to akurat bardzo lubię. W S&T każdy dzień jest inny, dzięki czemu praca nie staje się nudna i monotonna. Panuje tu przyjemna, miła i ciepła atmosfera. Ludzie są pomocni i życzliwi."
Mateusz Laskowski Administration Assistant

Dlaczego my?

Dostępność 24/7/365 Dostępność 24/7/365
Blisko 5000 pracowników Blisko 5000 pracowników
Obecność w 32 krajach Obecność w 32 krajach
Biegłość w wielu technologiach Biegłość w wielu technologiach
Historie sukcesu

Poznaj historie ludzi, którzy rozwijają się zawodowo w naszej firmie. To oni tworzą S&T. Niektórzy zaczynali jako pracownicy helpdesku, a teraz zarządzają największymi segmentami naszej organizacji. Inni rozpoczęli od pracy w księgowości, a aktualnie są ważną częścią wdrożeń systemów ERP. Są też tacy, którzy przyszli tylko na chwilę i związali się z nami na 20 lat 😊

Justyna Gawel

Justyna Gawel

SAP Consultant
Michał Kamiński

Michał Kamiński

Network Operations Center and Help Desk Team Leader
Anna Duda

Anna Duda

Infor Consultant

Justyna pracę w firmie, która dziś nazywa się S&T, zaczęła wcześnie: jeszcze podczas studiów z architektury krajobrazu w 1999 r, dzieląc swój czas między uczelnię a pracę zawodową. W firmie początkowo zajmowała się rejestracją przychodzących faktur. Stopniowo otrzymywała coraz bardziej odpowiedzialne zadania w ramach działu księgowości. Z sukcesem ukończyła też kurs samodzielnego księgowego, a następnie – kurs głównego księgowego.

Mając już doskonałe kompetencje merytoryczne, Justyna zdała sobie jednak sprawę z tego, że w pracy księgowej brakuje jej wyzwań i możliwości rozwoju. Pomimo doskonałej atmosfery i dobrej kultury pracy, które podobały się jej w firmie, postanowiła postawić wszystko na jedną kartę i otworzyć własną działalność. Kiedy po pewnym czasie znajomi zwrócili się do niej z propozycją pracy w charakterze szkoleniowca systemu SAP, zaryzykowała, choć nie miała wcześniejszego doświadczenia z tym oprogramowaniem.
Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Nową wiedzę Justyna budowała na już posiadanych umiejętnościach merytorycznych, przy czym nie mogła narzekać na rutynę, bo codziennie czekały na nią inne zadania.

Kilka lat później w Internecie natrafiła na ogłoszenie S&T. W związku z rozbudową zespołu konsultantów SAP, firma szukała nowych pracowników. Justyna nie zastanawiała się długo i z chęcią po latach wróciła do zespołu, w którym stawiała pierwsze kroki na ścieżce rozwoju zawodowego.
Na swoim obecnym stanowisku w S&T Justyna pracuje z użytkownikami systemu SAP, rozwiązuje zgłaszane przez nich problemy, konfiguruje oprogramowanie pod specyficzne potrzeby danego klienta, współrealizuje szkolenia dla użytkowników systemu. Kontakt z ludźmi i przekazywanie im wiedzy daje jej satysfakcję, a różnorodność zadań sprawia, że Justyna ciągle uczy się czegoś nowego.

Gdzie można nas spotkać

Aktualnie nie planujemy wydrzeń

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.