Zostań naszym pracownikiem

S&T to firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, gdzie w przyjaznej atmosferze rozwiniesz swoje kompetencje i zdobędziesz nowe umiejętności.

Istotą działalności S&T jest pozyskiwanie i realizacja projektów IT. Wokół nich zbudowana została kultura organizacyjna firmy. Do projektów dobieramy najlepsze technologie i niezbędne kompetencje z całego katalogu możliwych rozwiązań. Umiejętności, zaangażowanie i profesjonalizm naszych pracowników odgrywają kluczową rolę w działalności S&T. Bez nich nie moglibyśmy realizować projektów informatycznych w zadeklarowanym czasie i budżecie.

Jeśli interesuje Cię praca w firmie, która realizuje ciekawe projekty IT, dołącz do nas.
Marta Chrzanowska Human Resources Director
Dowiedz się więcej

Dołącz do nas

Zobacz aktualne oferty pracy i skontaktuj się z nami.

Zobacz oferty pracy
ikona
Kogo szukamy?

Szukamy osób samodzielnych i odpowiedzialnych, dla których liczy się satysfakcja z dobrze zrealizowanego projektu oraz relacje z innymi ludźmi. Jeśli dodatkowo potrafisz skorzystać z zasobów, którymi dysponuje firma, to w S&T rozwiniesz skrzydła i znajdziesz interesującą pracę na lata.

Co zyskujesz pracując w S&T?
ikona

Możliwość pracy
z najlepszymi

Pracując w S&T, masz szansę współpracować z najbardziej doświadczonymi i uznanymi w Polsce ekspertami w branży IT, od których można się wiele nauczyć.

ikona

Samodzielność
w działaniu

Nie mówimy jak coś zrobić, tylko jakich efektów oczekujemy. Wiemy, że najlepiej uczyć się na swoich błędach i brać odpowiedzialność za swoje decyzje.

ikona

Wsparcie

W S&T wzajemnie się wspieramy i pomagamy sobie w trudnych sytuacjach. Lubimy spędzać ze sobą czas. Cenimy pasje i zainteresowania pozazawodowe. Wspieramy aktywności sportowe pracowników.

ikona

Otwartość
na różnorodność

Nie liczy się dla nas wiek, kierunek studiów ani dyplom. Ważne są kompetencje i umiejętność współpracy.

ikona

Prestiżowe
realizacje IT

Pracując w S&T, masz okazję uczestniczyć w największych projektach informatycznych w Polsce. Nasz zespół realizuje wdrożenia dla administracji państwowej istotne dla każdego z nas.

ikona

Długofalowa
współpraca

Staramy się zapewniać najlepsze możliwości rozwoju. Wspólnie szukamy najlepszych ścieżek planowania kariery, gdyż działanie takie przynosi obopólne korzyści.

O nas przez nas

"S&T to taka „niby” korporacja, ale posiadająca niekorporacyjne oblicze. Otwarci i sympatyczni ludzie, którzy nie są paraliżująco usztywnieni procedurami, sprawiają, że praca w tej firmie to przyjemność."
Marcin Puławski Consultant
"Zadań w S&T jest bardzo dużo, ale większość z nich można wykonywać z uśmiechem na ustach. Mimo wielu telefonów, wysyłanych wiadomości i piętrzących się linii napisanego kodu wracam do domu pełen wigoru. Wiem, że w S&T znajdzie się miejsce dla osób na każdym etapie rozwoju zawodowego, a po pewnym czasie każda z nich doświadczy poczucia przynależności do grupy wspaniałych ludzi."
Adam Szetela Technical Consultant-Team Leader
"W swojej pracy cenię ogromną elastyczność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków oraz przyjazną atmosferę."
Hanna Goszczyńska Controlling Specialist
"Największą frajdą w mojej pracy jest możliwość zespołowego rozwiązywania problemów i wspólna realizacja celów. Lubię też zadania, za które jestem samodzielnie odpowiedzialny. Praca nie jest monotonna. Moje zadania wymagają elastycznego i kreatywnego podejścia. Najważniejsze jednak, że firma i dział, w których pracuję, dają mi możliwość uczenia się i podnoszenia moich kwalifikacji."
Piotr Rosiński Network Engineer
"Jeszcze nigdy tak długo nie pracowałam dla jednej Firmy – a w S&T minęło mi już 12 lat. Tu nie można się nudzić – każdy nowy projekt to nowe doświadczenia, poznawanie nowych ludzi. Nasz Zespół Wdrożeniowy SAP to super zgrana grupa odpowiedzialnych i zaprawionych w boju Konsultantów, z którymi gotowa jestem podjąć się najtrudniejszych wyzwań. Razem możemy wszystko!"
Małgorzata Wyszyńska SAP Consulting Manager
"Najbardziej w moim dziale lubię zróżnicowany i ciekawy charakter pracy. Wiele jest spraw do załatwienia w terenie. Dużo jeżdżę samochodem, a to akurat bardzo lubię. W S&T każdy dzień jest inny, dzięki czemu praca nie staje się nudna i monotonna. Panuje tu przyjemna, miła i ciepła atmosfera. Ludzie są pomocni i życzliwi."
Mateusz Laskowski Administration Assistant

Dlaczego my?

Dostępność 24/7/365 Dostępność 24/7/365
Blisko 5000 pracowników Blisko 5000 pracowników
Obecność w 32 krajach Obecność w 32 krajach
Biegłość w wielu technologiach Biegłość w wielu technologiach

Przeczytaj więcej o pracy w IT

Jak wygląda praca przy projekcie rządowym

Więcej

Konsultant wdrożeniowy, czyli 4 role w 1

Więcej

Sprawdź jak zacząć pracę w IT - program stażowy w S&T

Więcej
Historie sukcesu

Poznaj historie ludzi, którzy rozwijają się zawodowo w naszej firmie. To oni tworzą S&T. Niektórzy zaczynali jako pracownicy helpdesku, a teraz zarządzają największymi segmentami naszej organizacji. Inni rozpoczęli od pracy w księgowości, a aktualnie są ważną częścią wdrożeń systemów ERP. Są też tacy, którzy przyszli tylko na chwilę i związali się z nami na 20 lat 😊

Dominika Kurniewicz

Dominika Kurniewicz

Head of Controlling
Michał Kamiński

Michał Kamiński

Network Operations Center and Help Desk Team Leader
Anna Duda

Anna Duda

Infor Consultant

Dominika rozpoczęła karierę w S&T na stanowisku Recepcjonistki będąc jeszcze studentką. Jej ambitna i proaktywna postawa szybko została dostrzeżona przez organizację. Po roku pracy zaproponowano jej funkcję Contract Administratora w Dziale Logistyki, gdzie zajmowała się m.in. weryfikacją prawidłowego przebiegu rozliczeń finansowych projektów, fakturowaniem oraz przygotowywaniem zestawień i raportów. Rola Contract Administratora wymagała także ścisłej współpracy z Działem Finansowym i Dominika uświadomiła sobie, że swoją dalszą karierę zawodową chciałby związać właśnie z tym obszarem.

Po kliku latach pracy awansowała na stanowisko Financial Controller. Dzięki swej pracowitości oraz chęci ciągłego pogłębiania wiedzy bardzo szybko odnalazła się w nowej roli. Podczas wdrożenia oprogramowania SAP w S&T, Dominika równolegle podjęła się także funkcji Project Manager, który odpowiedzialny był za koordynację prac w tym złożonym projekcie.

Rok po implementacji nowego systemu, Dominika objęła stanowisko Head od Controlling, który odpowiada za pracę działu, zajmującego się bieżącym przeglądem wyników finansowych segmentów i realizowanych przez S&T projektów, wyjaśnianiem odchyleń od prognoz, kalkulacjami premii wynikowych dla wszystkich grup pracowniczych oraz raportowaniem wyników do Grupy Kontron.

W S&T cenię najbardziej możliwość rozwoju. Mam wrażenie, że jeśli Pracownik jest proaktywny, ambitny i zorientowany na cel, to firma stwarza mu możliwości do tego, by się rozwijać. Na każdym etapie mojej kariery, gdy chciałam uczyć się i nabywać nowe kwalifikacje, to dawano mi taką szansę, dzięki czemu cały czas się mogę rozwijać zawodowo.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.