Z raportu „Dojrzałość technologiczna polskich firm”, wydanego przez S&T, HPE i Infor wynika, że polskie przedsiębiorstwa w latach 2020-2021 będą inwestować przede wszystkim w informatyzację procesów logistycznych i obsługę realizacji sprzedaży.

Firmy w Polsce przede wszystkim chcą informatyzować procesy logistyczne i obsługę sprzedaży.  Na liście priorytetów znajdują się także kwestie bezpieczeństwa, ochrony informacji i analityki.  Równocześnie zaledwie jedna trzecia respondentów przyznała, że dysponuje budżetem na narzędzia cyfrowe, który wyczerpuje potrzeby organizacji, w której pracują. Jak wyglądają szczegółowe plany inwestycyjne w 2020 r.? Więcej na ten temat przeczytacie w naszym najnowszym artykule na naszej stronie dedykowanej wnioskom z raportu „Dojrzałość technologiczna polskich firm.”

Chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do zapoznania się z pełną wersją Raportu, którą można bezpłatnie pobrać na stronie snt.pl/raport/

Zobacz podobne

27.11.2019

S&T zbadało dojrzałość technologiczną polskich firm

Raport Dojrzałość Technologiczna Polskich Firm jest próbą przyjrzenia się rodzimemu środowisku biznesowemu przez pryzmat zaawansowania digitalizacji procesów, gotowości do ich przeprowadzenia czy planów inwestycyjnych. 
01.08.2017

Poziom informatyzacji oraz potrzeb firm w obszarze zarządzania produkcją

We współpracy z serwisem Decyzje-IT, S&T przeprowadziło badanie poziomu informatyzacji oraz potrzeb przedsiębiorstw w obszarze zarządzania produkcją.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.