Rok 2019 upłynął w S&T pod znakiem poszerzania kompetencji technicznych w zakresie cyberbezpieczeństwa. Firma zrealizowała kilka znaczących kontraktów w obszarze bezpieczeństwa sieciowego.

S&T w Polsce koncentruje się na zapewnieniu najlepszych dostępnych na rynku technologii, zgodnych z oczekiwaniami i potrzebami Klienta. Do każdego projektu zespół konsultantów technologicznych dobiera odpowiednie  narzędzia i niezbędne kompetencje z całego katalogu możliwych rozwiązań. S&T współpracuje z światowymi liderami w obszarze bezpieczeństwa (Vmware, Paloalto, F5, Cisco) oferującymi najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie ochrony aplikacji webowych, sieci czy kontroli dostępu do stacji roboczych. W 2019 r. spółka podniosła swój status partnerski w Fortinet do poziomu Gold.

Dobór najlepszych technologii do potrzeb Klienta

Rozwój kompetencji w zakresie systemów bezpieczeństwa IT jest jednym z priorytetów działalności S&T– mówi Wojciech Gliniecki,  Infrastructure Director w S&T. W tym obszarze niezwykle istotne jest dopasowanie nowych rozwiązań do istniejącego środowiska i jego możliwości integracyjnych. S&T jako firma współpracująca z wieloma partnerami technologicznymi jest w stanie odpowiednio połączyć różne narzędzia, niezbędne do kompleksowego zabezpieczenia organizacji – dodaje.

Avatar
Wojciech Gliniecki

Infrastructure Director, S&T

W 2019 r. firma S&T wyróżniona została także tytułem za Najlepszy Debiut Roku przez firmę Fortinet, W latach poprzednich S&T przyznano takie nagrody jak: Partner Awards 2018 firmy DELL EMC, Best Partner of The Year  ABC Data, Gold Partner of the 2017 w regionie CEE przyznawaną przez Hitachi Vantara.

Spółka S&T jest jednym największych, niezależnych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej. Związana z polskim rynkiem usług informatycznych od ponad 50 lat. Jest częścią międzynarodowej grupy działającej w 25 krajach na całym świecie.

Zobacz podobne

17.09.2021

S&T jednym z najlepszych partnerów CLICO w 2020 r.

Podczas uroczystego spotkania zespół S&T otrzymał wyróżnienie jako III najlepszy partner handlowy firmy CLICO w 2020 r.
17.06.2021

S&T liderem wdrożeń SAP S/4HANA Cloud

Spółka S&T AG po raz drugi otrzymała prestiżową nagrodę Partnera Roku przyznawaną przez SAP w kategorii SAP S/4HANA Cloud, a S&T w Polsce uzyskało autoryzację RISE with S/4HANA Cloud Private Edition.
24.05.2021

Certyfikacja S&T w obszarze Customer Experience rozwiązań Cisco

Znaczna część użytkowników produktów Cisco nie wykorzystuje w pełni ich całego potencjału. Powodów jest wiele – brak czasu, brak wiedzy, nieodpowiednie dobranie rozwiązania.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.