Trzeci największy dostawca oprogramowania biznesowego na świecie – przedłużył z S&T umowę lokalizacyjną. Nasza firma będzie odpowiadać za aktualizację Polskiej Lokalizacji systemów Infor LN/BAAN do lutego 2021 r.

logo_infor_gold

W ramach umowy S&T przygotuje też Polską Lokalizację dla nowych wersji LN, które zostaną wydane do listopada 2020 r.

S&T aktualizuje Polską Lokalizację systemów Infor LN/BAAN już od ponad 18 lat. Nowa umowa stanowi wyraz zaufania Infor do eksperckiej wiedzy i doświadczenia S&T na polskim rynku, a także stabilną podstawę do bliższej współpracy i dalszego rozwoju obu firm.

W ramach umowy S&T przygotuje Polską Lokalizację zgodną ze standardową wersją Infor LN. Od wersji LN 10.5 (dostarczonej w 2017 r.) Polska Lokalizacja jest wbudowana w standardowe oprogramowanie, w uznaniu rosnącej roli Polski jako czołowego producenta w Europie. Umieszczenie w standardzie umożliwia organizacjom o globalnej skali działania szybkie wdrożenie Infor LN, bez konieczności wprowadzania dodatkowych kastomizacji, które zapewniłyby zgodność z lokalnymi przepisami prawa. Tym samym S&T i Infor wspierają rozwój i wdrożenia rozwiązań chmurowych, z jednolitym i zintegrowanym oprogramowaniem dla całej organizacji.

_

Zobacz podobne

06.09.2021

S&T i OpenText zacieśniają współpracę

Do grona strategicznych partnerów S&T dołącza OpenText – światowy lider rozwiązań klasy ECM przeznaczonych do zarządzania dokumentami i treścią w ramach procesów biznesowych.
21.10.2020

Nowa struktura JPK V7M dla systemu SAP w aplikacji S&T

Od 1 października 2020 r. wszystkich podatników VAT obowiązuje nowy Jednolity Plik Kontrolny – JPK V7. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, S&T rozbudowało swoje autorskie rozwiązanie „Kreator JPK dla SAP” o strukturę JPK V7M.
24.06.2020

93 proc. ankietowanych przez nas Klientów poleciłoby usługi S&T

Jak wynika z badania satysfakcji, które zostało przeprowadzone w kwietniu br., zdecydowana większość klientów biorących udział w badaniu pozytywnie ocenia współpracę z S&T i rekomendowałaby nasze usługi innym firmom.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.