S&T zaprasza na seminarium „GIS – Środowisko pracy w nowoczesnym urzędzie”, 5 grudnia 2017 r. Katowice.

W dniu 5 grudnia 2017 r. w Katowicach odbędzie się II edycja seminarium “GIS – Środowisko pracy w nowoczesnym urzędzie”. Program wydarzenia przewiduje trzy podstawowe panele tematyczne, dotyczące: administracji publicznej, zaawansowanej technologii i jej wykorzystania w obszarze GIS, a także danych przestrzennych, ich spójności oraz kompleksowego zarządzania rejestrami. S&T zaprasza do Hotelu Altus Prestige w Katowicach (dawniej: Qubus Hotel) – na uczestników czekają niespodzianki oraz nagrody specjalne!

Więcej informacji: http://www.giap.pl/aktualnosci/post/16/

Zobacz podobne

29.10.2019

Spotkania Techniczne w S&T

Kolejne warsztaty w ramach Spotkań Technicznych w S&T już za nami. Podczas całodniowego szkolenia nasi eksperci pokazywali skuteczne możliwości wykrywania i reagowania na ataki wewnętrzne i zewnętrzne za pomocą platformy Splunk Enterprise.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.