S&T po raz kolejny udowodniło, że jest wiodącym dostawcą usług IT dla sektora publicznego w Polsce.

Firma zwyciężyła w przetargu ogłoszonym przez Główny Urząd Statystyczny. W ramach modernizacji centrum danych, GUS rozbudowuje swoje sieci LAN i SAN. Za pierwszą z tych usług odpowiedzialne zostało S&T. O decyzji zaważyła cena (60 proc. wagi przy wyborze), okres gwarancji i serwisu świadczonego przez firmę wdrożeniową (20 proc.) oraz model wdrożenia (20 proc.).

Usługa obejmuje zakup i dostawę urządzeń razem z licencjami, zapewnienie odpowiedniego sprzętu i okablowania niezbędnego do rozbudowy infrastruktury sieci LAN, wdrożenie i szkolenia administratorów. S&T zapewnia również usługi gwarancji i serwisu.

To kolejne świadectwo konkurencyjności S&T na rynku wdrożeń i jasny sygnał dla spółek działających w obrębie administracji publicznej, pokazujący S&T jako najlepszego potencjalnego usługodawcę spełniającego konieczne wymogi i proponującego najbardziej opłacalną ofertę.

Zobacz podobne

12.02.2020

Obsługujemy jeden z 5 największych stadionów w Polsce!

Firma S&T zakończyła główny etap wdrożenia zintegrowanego systemu POS (Point Of Sales) na Stadionie Poznań.  W sobotę, 8 lutego odbył się pierwszy mecz, podczas którego kibice korzystający ze stadionowej strefy gastronomicznej zostali obsłużeni przy pomocy nowego rozwiązania informatycznego.
10.02.2020

Sprzęt dla Centrum Informatyki Resortu Finansów dostarczony

W ramach umowy z Centrum Informatyki Ministerstwa Finansów S&T dostarczyło infrastrukturę IT za ponad 2 mln zł brutto.
10.02.2020

Max Premium Burgers przy wsparciu S&T otwiera nowe lokale

W styczniu sieć restauracji Max Premium Burger przy wsparciu technicznym S&T otworzyła w Warszawie dwie nowe restauracje – w Złotych Tarasach i na terenie Centrum Handlowego Arkadia.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie.
Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.


Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.

Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.