S&T po raz kolejny udowodniło, że jest wiodącym dostawcą usług IT dla sektora publicznego w Polsce.

Firma zwyciężyła w przetargu ogłoszonym przez Główny Urząd Statystyczny. W ramach modernizacji centrum danych, GUS rozbudowuje swoje sieci LAN i SAN. Za pierwszą z tych usług odpowiedzialne zostało S&T. O decyzji zaważyła cena (60 proc. wagi przy wyborze), okres gwarancji i serwisu świadczonego przez firmę wdrożeniową (20 proc.) oraz model wdrożenia (20 proc.).

Usługa obejmuje zakup i dostawę urządzeń razem z licencjami, zapewnienie odpowiedniego sprzętu i okablowania niezbędnego do rozbudowy infrastruktury sieci LAN, wdrożenie i szkolenia administratorów. S&T zapewnia również usługi gwarancji i serwisu.

To kolejne świadectwo konkurencyjności S&T na rynku wdrożeń i jasny sygnał dla spółek działających w obrębie administracji publicznej, pokazujący S&T jako najlepszego potencjalnego usługodawcę spełniającego konieczne wymogi i proponującego najbardziej opłacalną ofertę.

Zobacz podobne

23.09.2020

S&T wspiera cyberbezpieczeństwo w Ministerstwie Finansów

Firma S&T zrealizuje kontrakt o wartości blisko 20 mln zł na dostawę i wdrożenie Centralnego Systemu Zarządzania i urządzeń bezpieczeństwa sieci WAN dla jednostek organizacyjnych resortu finansów.
26.08.2020

S&T poprowadzi proces digitalizacji Prokuratury Krajowej

Kolejny organ administracji publicznej zaufał S&T i powierzył jej zadanie przeprowadzenia cyfryzacji swoich procedur. Na zlecenie Prokuratury Krajowej S&T zrealizuje wdrożenie systemu digitalizacji akt postępowań przygotowawczych w sprawach karnych.
22.07.2020

Nowe e-usługi w Urzędzie Patentowym

Platforma Usług Elektronicznych Urzędu Patentowego (PUEUP) zbudowana od podstaw przez zespół programistów S&T to kolejny krok w obszarze informatyzacji administracji publicznej.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.