S&T po raz kolejny udowodniło, że jest wiodącym dostawcą usług IT dla sektora publicznego w Polsce.

Firma zwyciężyła w przetargu ogłoszonym przez Główny Urząd Statystyczny. W ramach modernizacji centrum danych, GUS rozbudowuje swoje sieci LAN i SAN. Za pierwszą z tych usług odpowiedzialne zostało S&T. O decyzji zaważyła cena (60 proc. wagi przy wyborze), okres gwarancji i serwisu świadczonego przez firmę wdrożeniową (20 proc.) oraz model wdrożenia (20 proc.).

Usługa obejmuje zakup i dostawę urządzeń razem z licencjami, zapewnienie odpowiedniego sprzętu i okablowania niezbędnego do rozbudowy infrastruktury sieci LAN, wdrożenie i szkolenia administratorów. S&T zapewnia również usługi gwarancji i serwisu.

To kolejne świadectwo konkurencyjności S&T na rynku wdrożeń i jasny sygnał dla spółek działających w obrębie administracji publicznej, pokazujący S&T jako najlepszego potencjalnego usługodawcę spełniającego konieczne wymogi i proponującego najbardziej opłacalną ofertę.

Zobacz podobne

31.03.2021

Polska Agencja Atomistyki modernizuje system do monitorowania poziomu radiacji

Firma S&T wygrała blisko dwumilionowy przetarg na wdrożenie oprogramowania oraz narzędzia do analizy i raportowania dla Centrum Analizy Danych Centrum ds. Zdarzeń Radiacyjnych.
30.03.2021

S&T uruchomi oprogramowanie dla stacji pomiarowych Urzędu Komunikacji Elektronicznej

Nowa umowa obejmie projekt, budowę, wdrożenie oraz utrzymanie i rozwój oprogramowania. To czwarty duży projekt S&T dla UKE, po systemie wspomagającym proces wydawania pozwoleń radiowych P-WID, Platformie Usług Elektronicznych i Punkcie Informacji ds. Telekomunikacji.
15.03.2021

System obiegu faktur zakupowych dla Sanok Rubber Company

Zespół S&T dostarczył licencje i rozpoczął wdrożenie obiegu faktur zakupowych w systemie SAP. Zaprojektowane rozwiązanie wykorzystywać będzie technologię OpenText i Fiori.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.