S&T uhonorowana została nagrodą za największy wzrost sprzedaży licencji SAP na terytorium General Business w 2018 r. Osiągnęliśmy też pod względem wartości sprzedanych licencji jeden z najlepszych wyników na polskim rynku.

S&T uhonorowana została nagrodą za największy wzrost sprzedaży licencji SAP na terytorium General Business w 2018 r. Integrator pod względem wartości sprzedanych  licencji osiągnął też jeden z najlepszych wyników na polskim rynku.

S&T wdraża w Polsce najlepsze światowe rozwiązania w obszarze infrastruktury sprzętowej i rozwiązań sieciowych. Świadczy także usługi z zakresu implementacji systemów do zarządzania przedsiębiorstwem oraz projektowania dedykowanych aplikacji biznesowych. W ubiegłym roku spółka pozyskała projekty informatyczne o wartości blisko 80 mln. euro. Rok 2018 r. był dla niej także udany w zakresie sprzedaży licencji SAP. Integrator pozyskał m.in. umowę na wdrożenie systemu S4/HANA oraz eWMS dla Agencji Rezerw Materiałowych. Firma może pochwalić się także innowacyjnymi projektami w obszarze zarządzania majątkiem (licencje: MRS, LAM, Work Manager oraz BW4HANA i BusinessObjects), czy Omnichannel i Retail (licencje: SAP Customer Activity Repository, S4Retail).

 

Największy w Polsce wzrost sprzedaży licencji, to przede wszystkim zasługa kompetencji naszego zespołu i poczynionych w  ostatnich latach inwestycji w rozwój umiejętności, związanych z nowymi technologiami i aplikacjami SAP. Warto podkreślić, że na nasz doskonały wynik w 2018 r. składa się przede wszystkim realizacja zawansowanych projektów informatycznych w bardzo specyficznych obszarach.  – zauważa Patryk Borzęcki, Dyrektor Handlowy ds. Rozwiązań Biznesowych, S&T.

S&T uważnie śledzi rozwój sytuacji na rynku zaawansowanych rozwiązań informatycznych i podąża w kierunku zachodzącym na nim zmian. Firma współpracuje z ponad 40 czołowymi producentami technologicznymi z różnych obszarów. Nagroda potwierdza, że integrator dysponuje doświadczonym zespołem konsultantów, którzy są gwarancją realizacji innowacyjnych projektów SAP oraz ich integracji na najwyższym poziomie.

Jako integrator IT, koncentrujemy się na adoptowaniu nowych technologii i szybkim przekształcaniu ich w funkcjonalne narzędzia wspierające biznes. Ponadto współpracując z wieloma  partnerami łączymy różne kompetencje, niezbędne do kompleksowej obsługi procesów cyfrowych.– dodaje- Patryk Borzęcki.

Spółka S&T jest jednym największych, niezależnych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej. Związana z polskim rynkiem usług informatycznych od ponad 50 lat. Jest częścią międzynarodowej grupy działającej w 25 krajach na całym świecie. Do partnerów technologicznych S&T należą m.in. CISCO, DELL, Hitachi, PaloAlto, IBM, Vmware, VEEAM, Infor i SAP. Spółka posiada złoty status partnerski firmy SAP.

W 2018 r. firma S&T wyróżniona została także tytułem Partner Awards 2018 przez DELL EMC oraz Best Partner of The Year  przez ABC Data. W 2017 r. integrator otrzymał także  nagrodę Gold Partner of the 2017 w regionie CEE przyznawaną przez Hitachi Vantara.

SAP Polska uhonorował swoich Partnerów w kategoriach: Największa Sprzedaż Licencji, Największy Wzrost Sprzedaży, Największa Sprzedaż Cloud, Największa Sprzedaż Business One.

Zobacz podobne

03.02.2020

Intensywny rozwój kompetencji S&T w zakresie bezpieczeństwa sieciowego

Rok 2019 upłynął w S&T pod znakiem poszerzania kompetencji technicznych w zakresie cyberbezpieczeństwa. Firma zrealizowała kilka znaczących kontraktów w obszarze bezpieczeństwa sieciowego. Do najbardziej zaawansowanych wdrożeń w tym zakresie należą realizacje dla Prokuratury Krajowej, Centrum Informatyki Ministerstwa Finansów oraz MSWiA.
16.10.2019

Wyróżnienie w kategorii zintegrowane systemy zarządzania

Przyznane wyróżnienie potwierdza dojrzałość oraz właściwe funkcjonowanie i doskonalenie naszego zintegrowanego systemu zarządzania, a także bardzo dobrą współpracę z jednostką certyfikującą.
06.09.2019

S&T w Polsce 4 firmą o największej sprzedaży do sektora transportu

Spółka S&T w Polsce zajęła czwarte miejsce w kategorii sprzedaży do sektora transportu, logistyki i spedycji. Największy wzrost w stosunku do roku poprzedniego firma zanotowała w zysku brutto (73 proc.) i sprzedaży oprogramowania (37 proc.).

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie.
Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.


Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.

Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.