S&T uhonorowana została nagrodą za największy wzrost sprzedaży licencji SAP na terytorium General Business w 2018 r. Osiągnęliśmy też pod względem wartości sprzedanych licencji jeden z najlepszych wyników na polskim rynku.

S&T uhonorowana została nagrodą za największy wzrost sprzedaży licencji SAP na terytorium General Business w 2018 r. Integrator pod względem wartości sprzedanych  licencji osiągnął też jeden z najlepszych wyników na polskim rynku.

S&T wdraża w Polsce najlepsze światowe rozwiązania w obszarze infrastruktury sprzętowej i rozwiązań sieciowych. Świadczy także usługi z zakresu implementacji systemów do zarządzania przedsiębiorstwem oraz projektowania dedykowanych aplikacji biznesowych. W ubiegłym roku spółka pozyskała projekty informatyczne o wartości blisko 80 mln. euro. Rok 2018 r. był dla niej także udany w zakresie sprzedaży licencji SAP. Integrator pozyskał m.in. umowę na wdrożenie systemu S4/HANA oraz eWMS dla Agencji Rezerw Materiałowych. Firma może pochwalić się także innowacyjnymi projektami w obszarze zarządzania majątkiem (licencje: MRS, LAM, Work Manager oraz BW4HANA i BusinessObjects), czy Omnichannel i Retail (licencje: SAP Customer Activity Repository, S4Retail).

 

Największy w Polsce wzrost sprzedaży licencji, to przede wszystkim zasługa kompetencji naszego zespołu i poczynionych w  ostatnich latach inwestycji w rozwój umiejętności, związanych z nowymi technologiami i aplikacjami SAP. Warto podkreślić, że na nasz doskonały wynik w 2018 r. składa się przede wszystkim realizacja zawansowanych projektów informatycznych w bardzo specyficznych obszarach.  – zauważa Patryk Borzęcki, Dyrektor Handlowy ds. Rozwiązań Biznesowych, S&T.

S&T uważnie śledzi rozwój sytuacji na rynku zaawansowanych rozwiązań informatycznych i podąża w kierunku zachodzącym na nim zmian. Firma współpracuje z ponad 40 czołowymi producentami technologicznymi z różnych obszarów. Nagroda potwierdza, że integrator dysponuje doświadczonym zespołem konsultantów, którzy są gwarancją realizacji innowacyjnych projektów SAP oraz ich integracji na najwyższym poziomie.

Jako integrator IT, koncentrujemy się na adoptowaniu nowych technologii i szybkim przekształcaniu ich w funkcjonalne narzędzia wspierające biznes. Ponadto współpracując z wieloma  partnerami łączymy różne kompetencje, niezbędne do kompleksowej obsługi procesów cyfrowych.– dodaje- Patryk Borzęcki.

Spółka S&T jest jednym największych, niezależnych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej. Związana z polskim rynkiem usług informatycznych od ponad 50 lat. Jest częścią międzynarodowej grupy działającej w 25 krajach na całym świecie. Do partnerów technologicznych S&T należą m.in. CISCO, DELL, Hitachi, PaloAlto, IBM, Vmware, VEEAM, Infor i SAP. Spółka posiada złoty status partnerski firmy SAP.

W 2018 r. firma S&T wyróżniona została także tytułem Partner Awards 2018 przez DELL EMC oraz Best Partner of The Year  przez ABC Data. W 2017 r. integrator otrzymał także  nagrodę Gold Partner of the 2017 w regionie CEE przyznawaną przez Hitachi Vantara.

SAP Polska uhonorował swoich Partnerów w kategoriach: Największa Sprzedaż Licencji, Największy Wzrost Sprzedaży, Największa Sprzedaż Cloud, Największa Sprzedaż Business One.

Zobacz podobne

17.09.2021

S&T jednym z najlepszych partnerów CLICO w 2020 r.

Podczas uroczystego spotkania zespół S&T otrzymał wyróżnienie jako III najlepszy partner handlowy firmy CLICO w 2020 r.
17.06.2021

S&T liderem wdrożeń SAP S/4HANA Cloud

Spółka S&T AG po raz drugi otrzymała prestiżową nagrodę Partnera Roku przyznawaną przez SAP w kategorii SAP S/4HANA Cloud, a S&T w Polsce uzyskało autoryzację RISE with S/4HANA Cloud Private Edition.
24.05.2021

Certyfikacja S&T w obszarze Customer Experience rozwiązań Cisco

Znaczna część użytkowników produktów Cisco nie wykorzystuje w pełni ich całego potencjału. Powodów jest wiele – brak czasu, brak wiedzy, nieodpowiednie dobranie rozwiązania.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.